Wish List 0

Про нас

Гарний урожай на власній земельній ділянці отримати можна, якщо здійснити правильний підхід до вибору добрив та надійного захисту рослин від шкідників. Отримавши все необхідне для росту та гарного розвитку, городня культура обов’язково порадує власника хорошим урожаєм. Придбати все необхідне для відмінного результату садівникам і городникам, професіоналам та любителям пропонує  інтернет магазин «Урожай» в Києві. В нашому каталозі ви зможете обрати потрібні добрива, протруйники, а також насіння, робочий інвентар та ґрунти.

Інсектициди, гербіциди, стимулятори та інші сучасні препарати для рослин

Мета створення магазину «Урожай» – забезпечити українського споживача сучасними надійними препаратами для здорового розвитку рослин за доступною ціною. Технології й хімічна промисловість не стоять на місці, сьогодні розробляється й випускається безліч засобів для аграріїв, проте чи всі вони безпечні? Наш кваліфікований персонал прагне забезпечити фермерів та городників продукцією, яка є безпечною для тварин і людей, навчити як нею правильно користуватися.

Наші консультанти радо діляться знаннями, навчають новачків-садоводів та городників основам, як використовувати фунгіцид чи прилипач, чи інший засіб. Працівникам добре відомі правила роботи з тими препаратами, які реалізуються в магазині, тому вони нададуть професійну консультацію покупцям.

Добираючи сучасну продукцію для покращення врожайності та надійного захисту рослин від шкідників, хвороб та негативного впливу природних явищ, варто звернути увагу на наступні категорії товарів:

 • гербіциди;
 • інсектициди;
 • стимулятори для росту рослин;
 • фунгіциди;
 • добрива;
 • прилипачі;
 • протравники та інше.

Проте для якісного догляду за рослинами потрібно мати й різноманітний садовий інвентар, який також доступний на нашому сайті. Правильний контроль за станом городньої культури, оброблення земельної ділянки за менших фізичних навантажень можливі лише з ефективним, сучасним інвентарем.

Чому варто купувати гербіцид, протравник, фунгіцид в магазині «Урожай»?

Кожний із представлених в нашому каталозі різновидів засобів, будь то гербіцид чи фунгіцид, використовується для виконання певних задач. Безпека рослин, тварин і людей лежить саме в правильному використанні цих препаратів, дотриманні правил дозування. Всьому цьому навчать вас наші професійні консультанти, що є вагомою перевагою купівлі добрив, засобів захисту рослин в магазині «Урожай». Але окрім цього є ще й інші наші сильні сторони.

Переваги купівлі в «Урожай»:

 • чималий перелік препаратів, насіння й інвентарю, що здатен забезпечити професіоналів і любителів усім необхідним;
 • висока якість, оригінальність кожного товару, що підтверджується відповідними сертифікатами;
 • доступна цінова політика дозволяє за розумні кошти закупити безпечні товари від відомих виробників;
 • доставлення по всій Україні замовлень різного об’єму;
 • професійне консультування щодо придбаного товару, правил його використання, дозування.

«Урожай» – ваш надійний, чесний помічник!