Wish List 0

Добрива


Аргумін органічне добриво (5 кг)

105.00грн.

Упаковка: пакет 5 кг- Екологічно чисте органічне добриво-Замінник мінеральних добрив- Пожежо і вибухобезпечне- Специфічний запах органіки відлякує шкідників рослин- Без хімічн..

Добриво Селітра аміачна 5кг.

105.00грн.

Займає перше місце за ефективністю серед азотних добрив - високий вміст азоту сприяє отриманню високих врожаїв. Сприяє гарному росту рослин, поліпшенню якості продукції.Гранульован..

Мікро-Мінераліс Зернові 10л

850.00грн.

Це рідке комплексне добриво для рослин виготовляється за допомогою новітніх нанотехнологій. У складі препарату є місце мікро- та макроелементам, котрі мають форму, яка дуже ле..

Мікро-Мінераліс Бобові 10л.

850.00грн.

Мікро-Мінераліс Бобові – це рідке мікродобриво комплексного типу, що призначається для зовнішньої підтримки багатьох бобових культур, серед яких, переважно, горох та соя.Цей п..

Мікро-Мінераліс Бор 10л.

850.00грн.

Застосування мікродобрива Мікро-Мінераліс Бор ефективно допомагає відновити рівень бору в рослинах. Препарат контролює процеси запилення, а також білковій та вуглецевий обміни..

Мікро-Мінераліс Кукурудза 10л.

850.00грн.

Мікро-Мінераліс (Кукурудза) – це рідке комплексне мікродобриво, яке містить мікро- та макро- елементи, що відповідають всім фізіологічним вимогам кукурудзи і є найбільш необхі..

Мікро-Мінераліс Молібден

850.00грн.

Мікро-Мінераліс (Молібден) – це універсальне та легкозасвоюване рідке мікродобриво, призначене для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.     ..

Мікро-Мінераліс Олійні 10л.

850.00грн.

Цей препарат серії Мікро-Мінераліс – рідке мікродобриво комплексної дії, яке призначене переважно для позакореневої обробки виключно олійних культур. Включення цього препарату..

Мікро-Мінераліс Універсальний 10л.

900.00грн.

Мікро-Мінераліс Універсальний – це рідке мікродобриво комплексної дії, що застосовується переважно для позакореневої обробки різноманітних овочевих та польових культур. Також ..

Мікро-Мінераліс Цинк 10л.

850.00грн.

Мікро-Мінераліс (Цинк) – це універсальне та легкозасвоюване рідке мікродобриво, призначене для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, чутливих до нестачі ци..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Український ґрунт – скарб нації, проте з часом закономірно, що відбувається його виснаження при обробленні тих чи інших культур, при чому не лише для великих аграрних господарств, але й для невеликих присадибних ділянок. Природне відновлення ґрунту відбувається досить повільно, тому вихід один – придбання якісних, безпечних добрив.

Види та класифікація добрив

Добриво для рослин – поживне харчування, яке використовує фермер для сільського господарства. Всі добрива можна умовно розділити на три великі групи: органічні, мінеральні та інші. До органічних відносяться:

 • відходи бродіння;
 • торф;
 • компост;
 • гній;
 • перегній.

Мінеральні добрива класифікуються в залежності від елементу, який знаходиться в його складі: фосфорні, калійні, азотні.

В групі інших видів добрив, залежно від способу внесення, знаходяться: мікродобрива, органічно-мінеральні, бактеріальні. Найпопулярнішими в останній групі є саме мікродобрива.

Мікродобрива, їх роль у збільшенні врожайності

Мікродобрива відіграють одну з найважливіших ролей у сільському господарстві для покращення й збільшення врожайності. Мікроелементи, що входять до їх складу, забезпечують нормальну життєдіяльність і підвищення імунітету рослин.

Цинк, молібден, залізо, кобальт, бор, мідь, марганець є основною складовою мікродобрив. Це потрібно враховувати під час вибору того чи іншого препарату, адже у кожного ґрунту свій дефіцит певних елементів. Саме тому купити мікродобриво краще в спеціалізованому магазині, де працюють компетентні з даного питання люди, які б могли завжди професіонально проконсультувати й надати поради.

Використання мікродобрив, залежно від мікроелементу в складі, відбувається за таким принципом:

 • перед висіванням квіткових або плодових культур у ґрунт додаються борні добрива;
 • після застосування фосфорних міндобрив аграрії рекомендують вносити цинкові добрива;
 • на вилужених чорноземах чи кислих дерново-підзолистих землях доцільно використовувати молібденове добриво для підживлення;
 • для обробки ґрунту, позакореневого підживлення чи замочування насіння перед посівами часто використовують мідний купорос;
 • чорноземи та піщані ґрунти потребують марганцевих добрив;
 • в лісові дерново-підзолисті ґрунти та в чорноземи можна вносити препарати з кобальтом.

Мікродобрива в сучасному сільськогосподарському, мікро мінераліс

Велика різноманітність товарів для аграріїв і сільськогосподарських господарств, для любителів-садоводів та власників присадибних ділянок представлена сьогодні на українському ринку. Кожен фермер хоче придбати найкраще, а головне – найефективніше й безпечне для навколишнього середовища.

Від якості добрив та правильності їх застосування залежить найцінніше – врожай. Саме від того, до якої культури відноситься рослина, потрібно відштовхуватись, обираючи мікродобриво.

Популярність в сучасній сільськогосподарській галузі має добриво мікро мінераліс. До них відносяться:

 • мікро мінераліс бобові– комплексне добриво в рідкій формі, основна функція якого підживлення бобових культур;
 • зернові – виготовляється згідно з новітніми нанотехнологіями, розроблений для зернових культур;
 • олійні – мають позитивний вплив на склад жирів у рослині;
 • мікро мінераліс кукурудза – має відповідність до фізіологічних вимог даної культури, потрібен кукурудзі для якісного розвитку й росту;
 • мікро мінераліс буряки – підходить для столових, цукрових та кормових буряків;
 • картопля – добриво, в якому відсутній хлор, розроблений для живлення даної культури;
 • мікро мінераліс овочеві – має позитивний вплив на смакові якості та врожайність овочевих культур.

Необхідно ще звернути увагу на мікродобриво універсальне. Воно використовується у позакореневій обробці різноманітних польових і овочевих культур для підвищення їхнього імунітету, захищає від хвороб та підвищую захищеність від негативного впливу низьких температур, інших несприятливих факторів.

Міндобриво та його застосування

Мінеральне добриво представляє собою ще одну велику групу добрив. Неорганічні ґрунтові сполуки мають бути заповненими. Якщо виникає дефіцит того чи іншого елементу в ґрунті, то й на врожаї це має певний відбиток. Щоб уникнути неприємні ситуації аграрії використовують саме міндобриво. Воно поділяється на наступні підгрупи:

 • фосфорні – нестача даного елементу призводить до того, що відбувається затримка у дозріванні плодів. Дефіцит фосфору також впливає й на якість зерна польових культур;
 • калійні – у своєму складі містять хлористий і сірчанокислий калій, ця група добрив позитивно впливає на загальний стан рослин, покращує їх імунітет перед грибковими хворобами;
 • азотні – найпопулярніша група, сюди відносяться всі різновиди селітри, азотні мінеральні добрива бажано використовувати щорічно;
 • комбіновані – поєднують між собою кілька груп, таким чином забезпечується комплексне живлення сільськогосподарських культур.

Позитивний та негативний вплив мінеральних добрив на сільське господарство

Використання добрив має позитивний і негативний вплив на врожай та навколишнє середовище. До позитивних властивостей мінеральних добрив можна віднести:

 • сприятливий вплив на водні та фізичні особливості ґрунту;
 • підвищення рівня врожайності;
 • формування кращого імунітету сільськогосподарських культур;
 • зростання рівня стійкості до несприятливих погодних умов;
 • ефективність мікродобриво, ціна його та врожайність.

Негативні наслідки застосування мінеральних добрив:

 • надмірна кількість даних речовин погано впливає на якісні властивості плодів;
 • відбувається незначне зниження природного процесу засвоєння сільськогосподарськими культурами мікроелементів;
 • природний цикл обміну речовин дещо змінюється.

Використання мінеральних добрив має бути правильним і раціональним, згідно з інструкцією виробника. У даному питанні вам можуть допомогти спеціалісти компанії «Урожай». Міндобриво купити й правильно підібрати за найкращою ціною фермери та садівники-городники можуть саме у нас. Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, виступаємо гарантом безпеки своєї продукції.