Wish List 0

Фунгіциди


Інсекто-фунгіцид Брунька 200мл

240.00грн.

Склад: фосфористая кислота, 530 г / л + фосфіти алюмінію, 240 г / л + імідаклоприд, 125 г / л + лямбда-цигалотрин, 10 г / л.Форма препарату: розчинний концентратНорма витрати робоч..

Біофунгіцид Корбіон 10 гр.

15.00грн.

Біопрепарат Корбіон біофунгіцид і стимулятор ростуКорбіон біофунгіцид і стимулятор росту рослин - це сильнодіючий біологічний агент, який складається з двох корисних мікроорга..

Добриво Сірка гранульована 1кг.

31.00грн.

Сірка гранульована, 1 кгГранульована сірка, що застосовується для підкислення грунту і як добриво для рослин, виконує безліч важливих функцій:бере участь у фотосинтезі та..

Добриво Сірка мелена ( 0,5 кг)

26.00грн.

Сірку активно використовують для проведення дезінфекції сот і знищення воскової молі. Проводити процес обкурювання сот потрібно в спеціальному приміщенні, підставки і корпуси вулик..

Добриво Сірка мелена 250гр.

15.00грн.

Сірку активно використовують для проведення дезінфекції сот і знищення воскової молі. Проводити процес обкурювання сот потрібно в спеціальному приміщенні, підставки і корпуси вулик..

-16%
Фунгіцид  імпакт 5л.

Фунгіцид імпакт 5л.

2349.00грн. 2799.00грн.

Імпакт – це група фунгіцидів від виробника Кемінова, що зарекомендувала себе як ефективний засіб, спроможний винищити грибок миттєво та надовго. Лінійка препаратів складається..

-21%
Фунгіцид  Альто Супер 5л.

Syngenta

Фунгіцид Альто Супер 5л.

4199.00грн. 5299.00грн.

Фунгіцид «Альто супер» випускається в рідкій формі концентрату емульсії по 5 літрів об’єму. Дієві речовини – пропіконазол та ципроконазол, які сумісно мають широкий спектр дії прак..

Syngenta

Фунгіцид Квадріс 250 SC к.с. (6 мл)

31.00грн.

Для збереження врожайності сільськогосподарських культур від збудників грибкових та бактеріальних інфекцій використовуються фунгіциди. Свою ефективність на сучасних хворобах довів ..

-13%
Фунгіцид  світч 1кг.

Syngenta

Фунгіцид світч 1кг.

3759.00грн. 4299.00грн.

Високоефективний препарат для боротьби з мікозами та бактеріями сільськогосподарських і плодових рослин. «Світч» фунгіцид являє собою суміш компонентів, які проявляють високу ефект..

Syngenta

Фунгіцид Світч 62,5 WG в.г. (10 гр)

57.00грн.

Фунгіцид Світч відрізняється контактно-проникною та лікувально-винищувальною дією. Його сили активуються практично одразу після обробки заражених рослин. Життєвий цикл грибка ..

UKRAVIT

Фунгіцид Інферно в.г. (60 гр)

18.00грн.

Інферно - контактний фунгіцид для захисту виноградників і плодових насаджень від борошнистої роси із додатковим акарицидним ефектом.Діюча речовина. Сірка, 800 г/кг.КультураНор..

-16%
Фунгіцид Амістар Екстра 5л.

Syngenta

Фунгіцид Амістар Екстра 5л.

3759.00грн. 4499.00грн.

Комбінований фунгіцид «Амістар екстра»  призначений для захисту зернових культур від хвороб колосу та листя. Він випускається в рідкій формі концентрату суспензії 5 літрів об’..

Показано з 1 по 12 із 46 (4 сторінок)

Фунгіциди – надійний захист для ваших рослин

Одна з основних причин утрати урожаю на сьогодні по всьому світу – ураження рослин грибком, інфекційними захворюваннями. Ефективним способом запобігання або уповільнення епідемій грибкових захворювань є використання фунгіцидів, здатних створити бар'єр для захисту органів рослин від інфекції.

Що таке фунгіциди та навіщо вони потрібні

Фунгіциди – це особливий тип хімічних або біологічних пестицидів, які попереджають, вбивають і пригнічують ріст грибних спор, включаючи іржу, цвіль, гниль. Дані хімічні засоби виділяють органічного та неорганічного виду. Органічні форми, взаємодіючи з живими мікроорганізмами, здатні розкладатися, тому безпечні для здоров’я, тварин. Органічні створено на основі марганцю, нікелю, сірки, калію, вони накопичуються в ґрунті, мають тривалу дію. Виділяють ще й біологічний вид фунгіцидів, для виготовлення якого використовують спеціальні бактерії. Це менш токсичні, проте дієві засоби, які найчастіше використовуються сьогодні фермерами, дачниками.

Фунгіциди можуть діяти по-різному, але більшість із них ушкоджують клітинну мембрану грибка або перешкоджають процесу вироблення енергії всередині грибкових клітин.

По принципу застосування препарати розподіляються на контактні й системні. Контактні фунгіциди не абсорбуються рослиною, а осідають на її поверхні, створюючи перепону для проникнення грибка й пошкодження рослинної тканини. Системні продукти поглинаються рослиною, можуть переміщатися з місця нанесення на інші її частини.

По типу дії купити фунгіцид можна профілактичний чи лікувальний. Профілактичні засоби запобігають потраплянню грибка в рослину, вступаючи з ним у прямий контакт, тому потребують повторного нанесення. Лікувальні продукти здатні впливати на грибок вже після зараження.

Основними причинами використання фунгіцидів є:

  • боротьба з інфекціями під час вкорінення, розвитку культур;
  • покращення врожайності, зменшення кількості плям;
  • збільшення терміну зберігання, якості зібраного врожаю.

Для більшої ефективності, фунгіциди необхідно застосовувати ще до появи хвороби чи при перших її ознаках.

Фунгіциди для саду – запорука здоров’я рослин та щедрого врожаю

Грибки спричиняють розвиток захворювань у багаторічних і однорічних рослин, кущів, дерев. Тому важливо вибрати такі фунгіциди для саду чи городу, які підійдуть для надійного захисту кожної культури, будуть дійсно дієвими у боротьбі з хворобами.

«Світч» фунгіцид – універсальний двокомпонентний профілактично-лікувальний препарат системної дії з сильним протигрибковим ефектом, у тому числі проти сірої й вторинної гнилі. Застосовується для плодових дерев, овочевих, ягідних культур, винограду, троянд. Підтримує високу якість плодів під час зберігання та транспортування. Малотоксичний, економічний при використанні.

Фунгіцид «Фалькон» – ефективний трикомпонентний засіб тривалої дії для боротьби з грибковими інфекціями у рослин, зокрема борошнистою росою, бурою іржею, оїдіумом та іншими. Використовується задля профілактики, лікування злаків, цукрового буряка, винограду. Препаратом можливе обприскування на всіх етапах вегетації у комплексі з іншими засобами захисту. Він не викликає звикання, безпечний для здоров’я, простий у використанні та економічний.

Фунгіцид «Квадріс» – захисна системна хімічна речовина профілактичної й лікувальної дії проти борошнистої роси, фітофторозу, плямистості, кількох різновидів гнилі. Зупиняє поширення інфекції на ділянках з овочами, у тому числі картоплею та цибулею, виноградом, газонною травою. Знищує збудників захворювання на ранній стадії, проникаючи у тканини рослини. Посилюючи фотосинтез листя, препарат забезпечує подовження терміну плодоношення та збільшення врожаю. Застосовується задля обробки насіння, розсади перед посадкою.

«Імпакт» фунгіцид – системний препарат швидкого поглинання для захисту зернових і технічних культур, цукрового буряка, яблуневих дерев, винограду від грибкових патогенів. Після обприскування речовина миттєво потрапляє у рослинні тканини й одразу починає діяти. Засіб здатний лікувати надземну частину при листково-стеблових інфекціях і різні види гнилі кореневої системи. Стійкий до змивання опадами, дії сонячного випромінювання.

В інтернет-магазині «Урожай» ви можете за приємною ціною вибрати та купити фунгіцид, того типу, що потребують ваші рослини. Висока якість захисту гарантована провідними європейськими виробниками, оригінальну продукцію яких ми представляємо.

Популярні запитання

Що таке фунгіцид?

Це спеціальні біо-хімічні речовини, що використовуються у боротьбі із грибами та грибними спорами.

Які є основні види фунгіцидів

Найкраща стратегія боротьби за щедрий врожай – це насамперед зміцнення здоров'я рослин!