Wish List 0

Ґрунти


У даній категорії немає товарів.

Найкращі ґрунти для кімнатних рослин в магазині «Урожай»

Для висадки рослин в домашніх умовах необхідні якісні ґрунти. Можна набрати землі десь у дворі, але вона може не мати необхідних мікроелементів та поживних речовин. Особливо, якщо це земля з територій, прилеглих до багатоповерхових будівель. Тому варто купити ґрунти, щоб квіти чи рослини добре розвивалися, гарно виглядали та мали стійкість до захворювань і грибків. Вдома, де буває недостатньо сонця, а дехто забуває вчасно поливати квіти, рослини повинні мати достатньо поживних речовин, щоб рости навіть взимку чи в сухій землі.

В інтернет-магазині «Урожай» є різні види ґрунтів, які підходять для різних рослин. На упаковках завжди вказується кислотність та склад ґрунту, щоб було легше обрати той, що підходить для конкретних видів рослин. Також на багатьох упаковках є інформація і про те, для яких рослин ця земля є найкращою.

Види ґрунту та їх особливості

Є різні типи землі:

·        єдина садова суміш;

·        штучні субстрати;

·        торфомінеральні суміші;

·        універсальна земляна суміш.

Ці суміші створені спеціально для кімнатних квітів, які, дуже часто, є екзотичними. Тому та земля яка є на вулиці, в багатьох випадках для них не підходить про кислотності, насиченості певними речовинами та іншим якостям. А ще, ґрунти, які продаються в магазині, мають в складі речовини, яких нема в звичайній землі. Тому навіть хороший ґрунт з городу не може стати ідеальним для домашніх квітів та рослин. Хіба що, основою для суміші.

Суміш може бути легкою, середньою та важкою. Для домашніх рослин використовуються легкі суміші. В деяких випадках, можуть бути і середні. Тип ґрунту залежить від того, з яких компонентів він складається. Можна зразу ж придбати конкретну суміш, або зробити її самостійно, замовивши складові. В асортименті магазину є все необхідне для того, щоб зробити життєдайний ґрунт, на якому рослини будуть добре вкорінюватися та розвиватися.

Склад легких сумішей наступний: торф, листяна чи верескова земля, перегній, пісок. Найбільше торфу, бо, в не чистому виді він є дуже корисним для рослин. Торф містить багато поживних речовин, бо він утворюється під водою, тому корисні елементи не випаровуються, а утримуються в ньому. Перегній також є необхідністю, бо він добре насичує землю мікроелементами, необхідними для швидкого росту та міцності рослин.

Середні суміші містять дернову землю, перегній та торф. В таких сумішах більше землі. А важкі суміші складаються з глинисто-дернової землі, перегною та піску.

Важливий не тільки склад, а і стан ґрунту. Він повинен бути м’яким, розсипчастим, без грудок. Бо якщо земля буде збита, насінню тяжко буде в ній проростати. Але, суміш не повинна бути і надто розсипчастою, бо це означає, що вона містить багато піску. А значить, вона підходить лише для сукулентів.

В інтернет-магазині «Урожай» можна замовити ґрунти різних видів, зробивши кілька кліків мишкою. Наші постачальники пропонують лише якісну продукцію, що має правильний склад та насичена всіма необхідними мікроелементами.