Wish List 0

Гербіциди


-11%
Гербіцид Євро-лайтінг (BASF) 10л.

BASF

Гербіцид Євро-лайтінг (BASF) 10л.

6699.00грн. 7500.00грн.

Діюча речовина: Імазапір, 15 г/л, Імазамокс 33 г/лПрепаративна форма: РК (розчинний концентрат)Хімічна група: ІмідазолінониОпис:Євро-Лайтнінг® у виробничій системі Clearf..

UKRAVIT

Гербіцид Антибур'ян к.е. (100 мл)

53.00грн.

Антибур'ян - системний гербіцид суцільної дії для знищення однорічних та багаторічних бур'янів на полях після збирання врожаю, а також на парах та землях несільськогосподарськ..

-16%
Гербіцид Антипирій 5л.

UKRAVIT

Гербіцид Антипирій 5л.

1599.00грн. 1899.00грн.

Антипирій - післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів у посівах ріпаку, картоплі, сої та гірчиціДіюча речовина: Хізал..

UKRAVIT

Гербіцид Антипирій к.е. (100 мл)

64.00грн.

Антипирій - післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів у посівах ріпаку, картоплі, сої та гірчиціДіюча речовина: Хізал..

-13%
Гербіцид Аркан 0,5

Bayer

Гербіцид Аркан 0,5

2799.00грн. 3199.00грн.

Опис: Економічний гербіцид для боротьби проти найбільш поширених однорічних широколистих бур’янів на зернових культурах та кукурудзиДіюча речовина: амідосульфур..

-15%
Гербіцид Базагран 20л.

BASF

Гербіцид Базагран 20л.

6999.00грн. 8199.00грн.

Діюча речовина: 480 г/л - бентазон. Препаративна форма: водний розчин. Тип гербіциду: післясходовий. Застосування на культурах: Зернові, рис, горох, соя. Діє на..

-13%
Гербіцид Базис 0,5кг.

DuPont

Гербіцид Базис 0,5кг.

2799.00грн. 3199.00грн.

Активні інгредієнти: Тифенсульфурон-метил (250 г/кг); Римсульфурон (500 г/кг) Клас хімічний: Сульфонілсечовини Форма випуску: суха суспензія Тара: 0,5кгДія: активні інгреді..

UKRAVIT

Гербіцид Віталон Експерт к.е. (100 мл)

103.00грн.

Віталон Експерт - трикомпонентний післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами на посівах цукрових буряків.Діюча речо..

UKRAVIT

Гербіцид Галант р.к. (100 мл)

61.00грн.

Галант - гербіцид суцільної дії. Використовується для обробки посівів більшості сільськогосподарських культур. Препарат об'єднує відразу дві функції - підсушування насіння перед пр..

Syngenta

Гербіцид Гезагард 500 FW к.с. (100 мл)

67.00грн.

Серед засобів вибіркової дії з тривалим захисним періодом заслуговує на увагу гербіцид «Гезагард». Препарат ідеальний для використання в поєднанні з іншими видами гербіцидів. Він е..

Syngenta

Гербіцид Гезагард 500 FW к.с. (300 мл)

171.00грн.

Купити гербіцид «Гезагард» виробники пропонують у розфасовках по 100 мл, 300 мл і 5 л. Гербіцид з діючою речовиною прометрин 500 г/л пропонується у вигляді концентрованої суспензії..

-16%
Гербіцид Гезагард 5л.

Syngenta

Гербіцид Гезагард 5л.

1599.00грн. 1899.00грн.

ПРИЗНАЧЕННЯСелективний досходовий і раннепослевсходовий гербіцид для контролю однорічних дводольних і злакових бур'янів у посівах картоплі, олійних, овочевих, ефіроолійних, лікарсь..

Показано з 1 по 12 із 69 (6 сторінок)

Гербіциди – незамінний помічник фермера у боротьбі з бур’янами. Адже ці шкідливі рослини значно шкодять сільськогосподарським культурам, затінють і забивають рослину, забирають з ґрунту корисні речовини, таким чином знижуючи урожайність. Вести боротьбу зі шкідниками вручну – марна справа й складана робота, що потребує багато часу, зусиль. На щастя існують сучасні гербіциди –  препарати, яким під силу впоратися з будь-якою небажаною рослинністю на ваших полях, присадибних ділянках. При цьому, вони не завдають шкоди довкіллю, культурам, тваринам і людям.

Гербіциди є хімічними сполуками, які мають здатність знищувати небажану рослинність на потрібних ділянках, посівах сільськогосподарських культур, плодово-ягідних насаджень та ін. Вони допомагають провести підготовчий процес перед висівом або посадкою культур, а також використовуються на ділянках несільськогосподарського призначення.

Гербіциди здатні врятувати врожай

Питання, як ефективно, швидко й недорого позбутися бур’янів на полях із зерновими культурами, постає перед аграріями щороку. Важливо, щоб гербіциди для зернових культур відповідали всім, або хоча б більшості вимог споживача. А саме:

 • мали високу ефективність, незалежно від погодних умов;
 • не надавали жодного фітотаксичного впливу;
 • володіли широким видовим складом рослин-шкідників, які підпадають під їх дію;
 • були здатними до максимальної ефективності для різних стадій розвитку бур'яну та багато інших.

Щоб отримати гарний врожай фермерам, городникам, слід використовувати гербіциди для овочевих культур. Особливу увагу варто приділити етапу посіву, захистити рослини від конкуренції за вологу й світло з боку бур'янів.

Класифікація гербіцидів

Гербіциди можуть мати різний тип впливу: суцільний або вибірковий. Щоб не зашкодити культурній рослині, слід застосовувати препарат вибіркової дії. Саме такими гербіцидами обробляють овочі, ягоди та деякі зернові культури.

Задля знищення всієї рослинності, використовують гербіциди суцільної дії. Застосовують їх, зазвичай, для обробки несільськогосподарських ділянок, чи для знищення бур'яну перед посівною, або після збору врожаю.

Гербіциди поділяються на органічні та неорганічні. При цьому до одного класу можуть належати препарати, що мають різну токсичну властивість, вибірковість до культури, гербіцидну активність, і водночас мати подібну будову і механізм дії.

Також гербіциди можна поділити на три групи, враховуючи характер дії. До першої групи належать системні гербіциди, що мають типову зросторегулюючу дію. Вони борються з рослинами-шкідниками, провокуючи ділення клітин та порушення росту, деформацію надземної частини та кореню. За умови дотримання норм використання, не діють на злаки, а знищують лише дводольні рослини.

До другої групи відносяться системні, що не мають типової дії зросторегулювання. Ці препарати здійснюють вплив на фотосинтез рослини шляхом проникнення через листя. Пошкоджена рослина змінює колір листя та поступово відмирає.

Третя група складається з контактних гербіцидів. Під час використання препарату листя отримує опіки, відбувається руйнування хлорофілу, в результаті чого рослина в'яне.

Найдієвіші гербіциди та принципи їх дії

Виділяють декілька затребуваних препаратів, що мають популярність серед аграріїв:

 1. Препарат «Ураган» – гербіцид, що надзвичайно ефективний в боротьбі зі шкідливими рослинами. Цей пестицид застосовують як на промислових, так і приватних об’єктах. Обробляють ним також сади, виноградники.
  Після нанесення на листя рослини гербіцид моментально досягає кореню, вражаючи при цьому всі тканини бур’янів. Під дією препарату шкідлива рослина остаточно гине в період до трьох тижнів.
 2. Дієвий гербіцид «Тітус» ефективно бореться з дводольними рослинами-шкідниками одного року та із більшістю злакових. Надійніші гербіциди від бур‘янів по картоплі вже завоювали довіру багатьох фермерів. Також вони здатні захистити томати та кукурудзу.
  При нанесенні гербіциду на листя бур'яну блокується отримання вологи та корисних речовин, що призводить до припинення росту рослини.
 3. «Торнадо» допоможе знищити як злакові, так і дводольні бур'яни. Під час обробки активні речовини препарату вражають тканини та корені, через що рослина втрачає вегетоздатність.
 4. Системний гербіцид «Антибур'ян» використовується для боротьби як з однорічними, так і з багаторічними шкідливими рослинами, позбавляючи від них поля після того, як урожай зібрано. Препарат має широкий спектр дії.
 5. «Гліф БТ» здійснює дію, пригнічуючи білковий синтез на кліматичному рівні. Загибель рослини в цьому випадку викликає уповільнення функціонування хлорофілу. Принцип дії полягає в тому, що «прилипач», присутній у пестициді, рухається до кореня рослини після всмоктування в наземній частині. Відмирання рослини-шкідника настає приблизно через півмісяця після застосування препарату.
 6. «Зенкор» є системним препаратом для захисту посівів сої, плодових дерев та овочів. Гербіцид впливає на клітковому рівні, уповільнюючи розвиток бур'яну, затримуючи клітинний поділ, що в решті призводить до загибелі рослини.

Використовуючи гербіциди від бур'янів, слід урахувати наступне:

 • земля під час обробки повинна бути волога, а рослини не мати залишків опадів;
 • задля того, щоб уникнути передчасного висихання, гербіцид слід використовувати в день, коли на вулиці прохолодна безвітряна погода, це також сприятиме рівномірному нанесенню;
 • розрахунок витрати препаратів залежить від наявності чи відсутності сходів культури – якщо сходи відсутні, витрати будуть менші майже в два рази;
 • важливо ретельно дотримуватись рекомендацій, що надані в інструкції.

Здорові рослини, чистий город, сад і подвір'я порадують око будь-якого господаря, фермера. В інтернет-магазині «Урожай» можна купити гербіциди за вигідною ціною та на зручних умовах. Разом з якісним, сертифікованим товаром ви можете отримати ще й професійну консультацію наших працівників.

Популярні запитання

Що таке гербіцид

Гербіцид це спеціалізовані хімічні препарати покращеної дії, що викорінюють небажану рослиність.