Wish List 0

ГРУНТ, ДОБРИВА НАСІННЯ і САДОВИЙ ІНВЕНТАР

МИ ВЕЛИКІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ


Постійне оновлення товару

У нас величезний асортимент

Гербіцидів симуляторів росту безпосередньо від виробника, а також добрив, грунтів і засобів захисту рослин!

Добриво, яке працює!

Комплекс мікроелементів сприяє зміцненню кореневої системи, росту і збільшення обсягу плодів і врожаю

Найпопулярніші категорії

Актуальні напрямки нашого інтернет магазину.

img1

Краща ціна

Фунгіциди

$64.00 $85.00

img2

Новий

Садовий інвертар

- 20%

img3

Натуральні

Добрива

$64.00 $85.00

Спеціальна пропозиція
Органічні добрива.
Легке використання, чудовий врожай.

Немає товару.

Немає товару.

UKRAVIT

Гербіцид Антипирій 5л.

1599.00грн. 1899.00грн.

Bayer

Гербіцид Аркан 0,5

2799.00грн. 3199.00грн.

BASF

Гербіцид Базагран 20л.

6999.00грн. 8199.00грн.

DuPont

Гербіцид Базис 0,5кг.

2799.00грн. 3199.00грн.

img1

Протруйники

Найефективніші Протуруйники для Вашого господарства

Детальніше
img2

Ґрунти

Тільки якісні Грунти для ваших рослин

Детальніше

Всі, хто володіє приватними будинками або земельними ділянками, бажають, щоб їх сади та городи були доглянутими та надавали стабільний врожай. Кожен з них розуміє, що лише тяжкою працею цього не досягнути. Для результату потрібне насіння, добрива, інвентар, та ще багато чого. Все це можна знайти у нашому інтернет-магазині.

Основний асортимент продукції: фунгіциди та не тільки

Незважаючи на те, чи володієте ви особистою дачею, де вирощуєте овочі і фрукти для себе та сім’ї, або фермерським господарством, в каталогах нашого магазину ви знайдете все, що вам потрібно для догляду,  від стадій посіву до збирання врожаю.

Рослини потрапляють на грядку у вигляді насіння або розсади. І перед тим як опинитись на вашому столі, вони стикаються з різноманітними негараздами у вигляді паразитів, хвороб та гризунів. Від них потрібен надійний захист, якого вдосталь у наших каталогах. Зокрема це:

Для обробки ними ґрунту потрібен якісний садовий інвентар. До того ж, щоб рослини розвивалися правильно, їм потрібен родючий ґрунт, а для цього необхідні добрива, достатній полив і захист від атмосферних опадів.

Який дають захист фунгіцид, інсектицид і гербіцид

Фунгіцид – це хімічні чи біологічні категорії препаратів, що відносяться до пестицидів. Вони потрібні, щоб захищати грядки, кущі та дерева від грибкових захворювань. Сучасна хімічна промисловість виробляє багато варіантів речовин для захисту рослин. Зазвичай це однокомпонентний препарат спрямованої дії. Сьогодні захист фунгіцид оптимізували і в продажу все частіше можна знайти препарати системної дії. Вони користуються більшою популярністю завдяки тому, що спроможні впливати на цілі групи мікробів та хвороботворних грибків.

Для того щоб після стількох трудів отримати добрий врожай овочів, фруктів та ягід, потрібно давати бій шкідникам рослин, які псують не тільки плоди, а й квіти, зав’язі. Тут на поміч приходять інсектициди. На сьогоднішній день існує багато народних засобів, спрямованих на те, щоб витравити всіх паразитів. Але з року в рік ці «бабусині» методи поступово втрачають свою ефективність. Натомість, ці сучасні хімічні з’єднання ефективно знищують яйця, личинки, та вже дорослих шкідників – різноманітних комах та кліщів. Зокрема, інсектицид для картоплі допомагає позбавитись колорадських жуків швидко без шкоди для культурної рослини.

Окрім того, щоб врожай отримав нормальний розвиток, потрібно боротись не тільки зі шкідливими комахами, але ще й з бур’янами. Річ у тому, що бур'янисті рослини не наносять шкоди безпосередньо овочевим чи ягідним культурам. Однак вони змушують культурні рослини починати боротися за сонячне світло, воду та поживні речовини в ґрунті. Позбавитись бур’янів допоможуть гербіциди. Але важливо правильно обрати речовину, враховуючи спектр дії, та характер рослин. Інакше використання цього хімікату не тільки не принесе потрібного результату, а ще й нашкодить культурі. Так, наприклад, гербіцид для картоплі відноситься до категорії сильнодіючих хімічних препаратів. Зазвичай це речовини системно спрямованої дії, які використовуються для боротьби з шкідливими рослинами на великих територіях.

Інтернет-магазин «Урожай» пропонує все необхідне для догляду за садом та городом, включаючи різноманітні хімічні речовини, спроможні захистити культурні рослини від будь-якого негаразду. Асортимент сайту представлений таким чином, щоб кожен зміг знайти все, що йому потрібно, не витрачаючи зайвого часу. Завдяки нам можна легко організувати правильний догляд за майбутнім врожаєм.