Wish List 0

Новини

Сайт в процесі розробки

Сайт в процесі розробки

Сайт в процесі розробки, деякі функціЇ поки що недоступні: оплата онлайн, є можливість вислати гроші на карту.

Також зараз сайт в процесі наповнення, з кожним днем зявлятиметься все більше товару(якщо ви шукаєте якийсь саме товар, можете телефонувати і питати в наших менеджерів за телефонами: (номера телефонів)


Класичні добрива

Класичні добрива

Купити мінеральні добрива


Мінеральні добрива широко використовуються в сільському господарстві і на садових ділянках. Вони не володіють вуглецевої природою, тому найчастіше реалізуються у вигляді хімічних сполук: оксидів, солей і кислот. Мінеральні добрива характеризуються недорогою ціною, компактністю і швидкістю дії. 

Купити гербіциди

Купити гербіциди

Бур'яни шкідливі тим, що позбавляють культурні рослини поживних речовин. Механічне очищення ділянки не завжди ефективна, а деколи вимагає занадто великих фізичних витрат. Тому в певних випадках застосування хімічних засобів - гербіцидів стає виправданим і навіть необхідним.

Рідкі добрива

Рідкі добрива

Купити рідке добриво

Рідкі добрива використовують для підгодівлі садових культур і кімнатних рослин. Вони підходять для кореневих і позакореневих підживлень. 

Стимулятори і регулятори росту

Стимулятори і регулятори росту

Купити стимулятор росту


Бідний грунт, несистемний полив, погодні умови - фактори, які безпосередньо впливають на зростання і врожай рослин. У вас з цим все в порядку, але ось рослини все одно не хочуть рости більш активно? У цьому допоможуть різні синтетичні і органічні стимулятори і регулятори росту і розвитку рослин.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)