Wish List 0

Гербіцид Базис 0,5кг.

2799.00грн. 3199.00грн.

  • Виробник: DuPont
  • Модель: 57361
  • Доступність: Є в наявності

Активні інгредієнти: Тифенсульфурон-метил (250 г/кг); Римсульфурон (500 г/кг)

Клас хімічний: Сульфонілсечовини

Форма випуску: суха суспензія

Тара: 0,5кг

Дія: активні інгредієнти, які у складі гербіциду , через листя проникаючи в рослину, переміщуються до точок росту, в яких блокують acetolactate( фермент необхідний для синтезу amino acids). Вже через декілька годин чутливі бур'яні зупиняют свій ріст, не конкуруючи більше з кукурудзою.
Через 2 неділлі можна спостерігати повну загибель бур'бур'янів. Вплив гербіциду здійснюється на фермент, якого немає в організмах тварин або людини, тому для теплокровних він ніякої загрози не представляє. 

Обов'язково використовувати препарат спільно з ПАР Тренд 90 (100 мл на 100 л води).

Плюси застосування засобу:
На гербіцид ціна невисока, при цьому, якість дуже хороша.
Контроль злакових та дводольних бур'бур'янів забезпечується максимальний.
Коли необхідно контролювати багаторічні дводольні та злакові бур'яні бажано застосовувати максимальну норму витрати гербіциду БАЗИС — 25 г/га Обмежень для наступних культур в сівозміні немає.
Тифенсульфурон-метил і римсульфурон, які є у складі пестициду у ґрунті швидко розкладаються, тому використовуючи БАЗИС не варто замислюватися про обмеження на наступні культури сівозміни, їх немає. 


Селективен до культури
Дає можливість обробляти посіви у фазі від 2 до 5 листків культури. З Базисом буде забезпечений хороший початковий старт для культури, він дбайливо захистить її в оптимальний час застосування, ефективно впоравшись з бур'янами. БАЗИС застосовується методом наземного обприскування у фазу від 2 до 5 листків кукурудзи. У разі забур'яненості однорічними бур'янами оптимальна норма витрати гербіциду становить 20 г/га, а норма витрати рідини для роботи від 150 до 300 л/га. Однорічні дводольні та злакові бур'яні найбільш вразливі на ранній стадії їх розвитку (від 1 до 4 листків), росички і просо волосовидне — у фазі від 1 до 2 листків. Щириці, віді хрестоцвітних бур'бур'янів і деякі інші чутливі до БАЗИСУ і в більш пізніх фазах. Максимальний витрата препарату (25 г/га), необхідний у разі наявності багаторічних дводольних та злакових бур'бур'янів (пирій і гумай при висоті рослин від 10 до 20 см, осот і осот — у фазі розетки), а також якщо лобода, амброзія та деякі інші однорічні бур'яні знаходяться в стадії від 4 до 6 листків. БАЗИС обов'язково використовувати разом з ПАР (поверхнево-активною речовиною) ТРЕНД 90, поліпшує змочування робочим розчином бур'бур'янів, і, в результаті, істотно збільшує гербіцидний ефект. Оптимальна концентрація ТРЕНД 90 робочої рідини 0,1 % (100 мл на 100 л розчину).

Не можна проводити обробку БАЗИСОМ рослин, які перебувають у стресовому стані, мокрі від дощу(росі), після перезволоження або посухи, низьких або високих температур, застосування інших пестицидів, шкідників, нестачі елементів живлення, хвороб та ін Важливо, щоб в ніч до і після проведення обробки температура повітря не повинна бути нижче 10 °C. Не варто планувати обробку гербіцидом, якщо в день обробки або в день наступний за ним температура повітря очікується вище 25 °C. Не допустимо застосування пестициду в посівах лопающейся та цукрової кукурудзи, а також на батьківських формах і лініях при виробництві посівного матеріалу. БАЗИС здатний знищити лише ті бур'яні, які вже зійшли до моменту обробки. Кращий рядків міжрядної культивації, як правило, через 7-12 днів після внесення препарату. Якщо не порушувати рекомендацій та регламентом застосування, БАЗИС здатний забезпечити дуже високий рівень контролю чутливих бур'бур'янів. Виробник розглядає претензії споживачів щодо дії препарату лише з разі наявності оригінальної порожньої тари на всю площу застосування та протягом 2-х тижнів після проведення обробки. Не допустимо застосування БАЗИС не можна застосовувати у поєднані з фосфорорганічними інсектицидами, до або після того, як пройдуть 2-е тижню з моменту обробки фосфорорганічними інсектицидами (спосіб застосування останній на це не впливає), БАЗИС не змішують з добривами, призначеними для позакореневого підживлення.

Робоча рідина повинна бути приготовлена в день обробки. Бак обприскувача заповнюють водою частково, потім вмикають мішалку і додають необхідну кількість БАЗИС, а потім, при необхідності, гербіцид-партнер. Мішалку зупиняють, доливають води в бак, додають ТРЕНД 90 і знову запуск мішалку. 


Норма витрати
(г/га)
КультураШкідливий об'єктСпосіб, час,
особливості застосування
20КукурудзаОднорічні злакові та дводольніОбприскування посівів у фазі 3-5 листків культури і в ранні фази (1-4 листа) зростання бур'янів в суміші з 200 мл/га ТРЕНД®90.
Витрата робочої рідини - 200-300 л/га
25Однорічні та багаторічні злакові та однорічні дводольніОбприскування посівів у фазі 3-5 листків культури і при висоті багаторічних злакових бур'янів 10-15 см і в ранні фази росту однорічних бур'янів в суміші з 200 мл/га ТРЕНД®90.
Витрата робочої рідини - 200-300 л/га


Безпека:

Використовувати засоби захисту шкіри, незважаючи на малу токсичність препарату.
При контакті з шкірним покривом, промити великою кількістю води з милом.
Не розпиляти поблизу водойм.
Зберігати препарат поруч з продуктами харчування заборонено.
Під час обробки забороняється палити, пити, приймати їжу. Після роботи зняти спецодяг, вимити руки і обличчя з милом.
Можлива індивідуальна непереносимість.

Зберігання:
Зберігати 3 роки в закритій заводській упаковці при температурі від +5° С до +30° С.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре