Wish List 0

Гербіцид Гранстар Голд 0,35кг

849.00грн. 1199.00грн.

  • Виробник: DuPont
  • Модель: 72489
  • Доступність: Є в наявності

Препарат післясходовий, системної дії, з двома активними речовинами. Вплив на бур'яни починається вже протягом трьох годин після обприскування. Їх зростання блокується, і вони припиняють конкурувати за воду і сонячне проміння з культурними рослинами.

Гербіцид Гранстар вбиває бур'яни протягом трьох тижнів, але видимі симптоми проявляються вже за тиждень. Теплий і вологий клімат лише підвищує швидкість дії розчину, а прохолодна та суха погода – сильно уповільнюють.

Гербіцид Гранстар Голд: переваги та рекомендації

Ця речовина має наступні переваги:

  • немає ніяких обмежень в сівозміні;
  • максимально технологічна гнучкість;
  • високий рівень селективності.

Гербіцид Гранстар Голд призначається переважно для того, щоб захищати посіви зернових колосових культур. Вносити готовий розчин потрібно в фазі розвитку культури від пари листочків до прапорцевого листка. Найбільш відповідний рівень температури для обприскування коливається в межах 10-25 градусів зі знаком плюс. Препарат дозволяється вносити з іншими засобами захисту або мікродобривами. Але перед використанням бажано перевірити їх на сумісність, щоб уникнути неприємних наслідків.

Покращена ефективність та розширений спектр контролю бур’янів

  • Покращена дія на однорічні проблемні бур’яни (в т.ч. підмаренник чіпкий) та більш ефективний контроль багаторічних дводольних бур’янів
  • Не має обмежень в сівозміні
  • Максимальна технологічна гнучкість
  • Висока селективність до культури

Діюча речовина: трибенурон-метил – 562,5 г/кг, тифенсульфурон-метил – 187,5 г/кг
Препаративна форма: водорозчинні гранули
Клас: сульфонілсечовини
Упаковка: пластикова банка 350 г
Норма використання: 20 – 35 г/га 

Механізм дії

Гранстар® Голд 75 в.г. – післясходовий гербіцид системної дії, що має дві діючі речовини, які швидко (протягом 3-х годин після внесення) зупиняють поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого їх ріст блокується, вони не конкурують з культурою за елементи живлення, воду та світло. Видимі симптоми з’являються через 5-8 днів, а повна загибель бур’янів настає через 10-25 днів. Тепла та волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха – уповільнює її.

Селективність

Гранстар® Голд 75 в.г. відзначається високою селективністю до культурних рослин від стадії 2-3-х листків до появи прапорцевого листка, що дозволяє розкрити їх потенціал, отримати прибавку врожаю внаслідок усунення конкуренції з боку бур’янів та застосовувати гербіцид впродовж тривалішого часу.

Гербіцид ефективний від середньодобової температури +5°С.

Гранстар® Голд 75 в.г. проти комплексу бур’янів

Гранстар® Голд варто використовувати на ранніх стадіях активного розвитку бур’янів: 2-6 листків у однорічних та стадії розетки – початку стеблування у багаторічних видів, та коли бур’яни не перебувають у стані стресу.

Гранстар® Голд контролює підмаренник чіпкий (до 4-х кілець), лободу білу, мак дикий, зірочник середній, види ромашки, фіалку польову, волошку синю, кучерявець Софії та інші проблемні бур’яни в посівах ярих та озимих зернових культур.

Гранстар® Голд контролює ключові багаторічні дводольні бур’яни у посівах зернових: осот рожевий, осот жовтий польовий, латук (молокан) татарський, кульбабу лікарську, щавель горобиний.КультураНорма витрати г/гаГрупи бур’янів
Озима та яра пшениця*, озимий та ярий ячмінь*, овес**, жито** (реєстрація очікується) 
20-30Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків)
Озима та яра пшениця*, озимий та ярий ячмінь*, овес**, жито** (реєстрація очікується) 
30-33Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків) та багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник чіпкий (у фазі до 4-х кілець) 
                                                 Озима пшениця*
35Посіви, сильно забур’янені однорічними та багаторічними (в т.ч. перерослими) бур’янами 

* – обприскування посівів від 2-3-х листків до прапорцевого листка включно
** – обприскування у фазу кущення культури
для застосування в бакових сумішах рекомендується норма 20-25 г/га
Концентрація ПАР Тренд® 90 – 0,1-0,15%.

Під впливом ПАР Тренд® 90 за рахунок зниження поверхневого натягу робочого розчину відбувається підсилення поглинання гербіциду листками бур’янів, особливо за складних погодних та польових ситуацій (посуха, зрідженість посівів, значна забур’яненість, наявність проблемних бур’янів: амброзії полинолистої, підмаренника чіпкого, лободи білої, видів осотів).
Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре