Wish List 0

Гербіцид Експрес 150 г.

650.00грн.

  • Виробник: DuPont
  • Модель: 23321
  • Доступність: Є в наявності

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Технологічний післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур'янами в посівах одиничних гібридів соняшнику.
Культура: гібриди соняшнику компанії DuPont Pioneer з ознакою стійкості до гербіциду Експрес.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА:

Трибенурон-метил, 750 г/кг.

ФОРМА ПРЕПАРАТУ:

Вдорозчинні гранули.

ХІМІЧНА ГРУПА:

Сульфонілсечовини.

КЛАС ТОКСИЧНОСТІ:

ІІІ (мало небезпечний для людини).

ТАРА:

0,150 кг.

НОРМИ ВИТРАТ РОБОЧОЇ РІДИНИ:

200-300 л/га.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Діюча речовина препарату Експрес поглинається головним чином через листя і далі легко переміщується в бур'янах.
Діюча речовина блокує в чутливих рослинах фермент ацетолактатсинтази, який бере участь в синтезі незамінних амінокислот.

СПЕКТР ДІЇ:

Експрес - це системний післясходової гербіцид, який використовують для ліквідації однорічних і багаторічних дводольних бур'янів, а так само види, стійкі до 2,4-Д, в посівах соняшнику. Вимагає малу кількість внесення препарату, що сприятливо позначається на зручність і простоту використання. Ефективний вже при температурі від +5° С. В даному препараті міститься активна речовина - трибенурон-метил. Дана речовина зупиняє поділ клітин в бур'янах, приводячи до зупинки зростання вже через кілька годин після обробки. Перші видимі симптоми проявляються через 5-8 днів. Більш розвинені бур'яни можуть не загинути, але їх ріст все ж зупиняється і вони не можуть більше конкурувати з культурними рослинами за поживні речовини і вологу. Тепла і волога погода збільшує швидкість впливу препарату, а суха і прохолодна навпаки знижує її.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КультураНорма
витрати,
г/га
Шкідливий об'єктСпосіб, час,
особливості застосування
Соняшник, стійкий до гербіциду ЕКСПРЕСС®25-50Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур'яниОбприскування посівів у фазі від 2-4 до 6-8 справжніх листків культури і в ранні фази росту бур'янів (2-4 листки) в чистому вигляді або в суміші з ТРЕНД® 90 (200 мл/га).
Витрата робочої рідини - 200-300 л/га


Магазин «Урожай» постачає високоякісну продукцію, яка сприяє здоровому зростанню культурних рослин, до того ж абсолютно безпечна у використанні. Задля успішної боротьби з зерновими бур’янами рекомендуємо ефективний засіб – гербіцид Експрес. Він застосовується на посівах соняшника, допомагає здолати небажані рослини, що заважають успішному зростанню гібридів соняшнику технології Експрес Сан (ExpressSun).

Де купити гербіцид Експрес?

Даний різновид гербіцидів поглинається головним чином через листя і далі вільно пересувається по стовбурах бур'яну. Дієва речовина блокує у цих рослинах фермент ацетолактатсинтазу, що бере участь у синтезі амінокислот. Придушення ферменту призводить до швидкого припинення росту, що веде до загибелі бур’янів.

Гербіцид Експрес – це:

  • абсолютна безпечність для людини та інших культур, що висіватимуться у подальшому періоді;
  • максимальна ефективність застосування проти багатьох дводольних бур’янів, як щириця, нетреба, лобода;
  • гнучкий термін для використання – з двох до восьми листків паростка;
  • значна селективність (вибірковість) до культурних рослин.

Купити гербіцид Експрес на вигідних умовах пропонує магазин «Урожай». Окрім високоякісного товару ми надаємо докладні консультації з безпечного використання. Замовляйте препарати за розумною ціною!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре