Wish List 0

Гербіцид Зенкор 1кг

1120.00грн.

  • Виробник: Bayer
  • Модель: 29055
  • Доступність: Out Of Stock

Це препарат селективної дії, який можна використовувати як до, так і після того як бур'яни вже зійшли. Гербіцид Зенкор володіє тривалим періодом захисної дії і блокує прояв бур'янів аж до змикання бадилля. Завдяки надійності, речовину можна використовувати в різних кліматичних зонах. Однак від температури в деякій мірі залежить період захисної дії, який може становити від півтора до двох місяців.

Переваги Зенкор:

  • великий спектр дії;
  • ефективність проти різних видів бур'янів;
  • можна використовувати до і після сходів;
  • можна змішувати з іншими гербіцидами;
  • тривалий ефект захисту.

Як використовувати гербіцид Зенкор

Його потрібно розвести чистою водою без зайвих домішок, дотримуючись дозування, прописаного на упаковці. Обприскування повинно проводитися за допомогою спеціального обладнання. Таким чином, можна буде рівномірно нанести готовий робочий розчин і досягти максимального ефекту.

Дуже важливо стежити за погодою, готуючись до обробки. Необхідно відстежувати температуру і ступінь вологості повітря. Інакше ефективність препарату буде нижчою. Купити гербіцид Зенкор можна в нашому інтернет-магазині в будь-який день, адже він завжди в наявності.


ДІЮЧА РЕЧОВИНА:

Метрибузин, 700 г/кг.

ФОРМА ПРЕПАРАТУ:

Водорозчинні гранули.

ХІМІЧНА ГРУПА:

Похідні тріазинону.

КЛАС ТОКСИЧНОСТІ:

III клас (мало небезпечний для людини). Безпечний для бджіл. Є обмеження по застосуванню в санітарній зоні навколо рибогосподарських водойм.

НОРМИ ВИТРАТ РОБОЧОЇ РІДИНИ:

200-300 л/га.

ТАРА:

1кг

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Метрибузин легко абсорбується корінням та проростками рослин, але може проникати і через листову поверхню. Переміщається акропетально. Механізм дії заснований на інгібуванні транспортаелектронов, що беруть участь в процесі фотосинтезу (фотосистема II).
Оскільки Зенкор ефективно пригнічує проростки бур'янів в грунті, його застосування дозволяє відсунути появу другої "хвилі" бур'янів. Гербіцид забезпечує чистоту посівів від бур'янів на термін 1-2 місяці і більше в залежності від погодних умов протягом вегетаційного періоду і типу грунту.
Гербіцид знищує бур'яни в момент їх проростання (при довсходовом внесенні) або протягом 10-20 діб при післясходовому застосуванні.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КультураШкідливий об'єктНорма витратСпосіб, час обробки
КартопляОднорічні дводольні злакові бур'яни5-15 г на 5 л води, на 1 соткуОбприскування грунту до появи культури
Томати (розсадні)11-14 г на 5 л води на 1 соткуОбприскування грунту до висадки розсади
Томати (безрозсадні )7 г на 5 л води на 1 соткуОбприскування в фазі 2-4 листків культури
Соя, люцерна0,7 - 1 кг/гаОбприскування грунту до появи культури


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре