Wish List 0

Гербіцид Штарга 5л.

1499.00грн. 1899.00грн.

  • Модель: 54329
  • Доступність: Є в наявності

Гербіцид Штарга аналог Тарга Супер Штефес 5 л

Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил, 50 г/л

Препаративна форма: Концентрат, эмульгирующийся

гербіцид Штарга - високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних та багаторічних злакових бур'янів на посівах сої.

Принцип дії:
Акумулюється в тканинах як надземної, так і підземної частини бур'яну (кореневища, підземні пагони). Препарат порушує синтез жирних кислот, унаслідок чого рослина гине. Знищує як листя, так і коріння бур'янів, що призводить до неможливості їхньої повторної регенерації.

Особливості застосування:
Можна використовувати в суміші з інсектицидами, фунгіцидами, а також іншими післясходовий гербіцид проти широколистих бур'янів. Препарат чудово поєднується в баковій суміші з післясходовий гербіцид, що застосовуються на сої.
Сумісний з препаратами виробництва ДДЕ Фарм АГ. При використанні з препаратами інших виробників необхідно проводити попередню перевірку на сумісність компонентів та фітотоксичність суміші.

Регламент застосування:
Препарат не можна застосовувати у спекотливі дні при сильному сонячному випромінюванні або при небезпеці нічних заморозків, а також в посівах хворих або ослаблених рослин, так як можливе пошкодження сої! Рекомендовано проводити обприскування при температурі від +8 до +25 ° С за допомогою наземної техніки в ранкові (до 10) і вечірні (після 18) години при мінімальних повітряних потоках. Швидкість повітря при дрібно-крапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3 м / с, при велико-крапельному - 4 м / с.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л / га

Технологія застосування Штарги:

КультураШкідливий об'єктНорма витрати препарату, л/гаМаксимальна кратність обробок
СояОднорічні та багаторічні злакові бур'яни, у т.ч. пирій повзучий2,0-3,01

Обприскування посівів слід проводити в період вегетації культури у фазі 2-4 листків у однорічних бур'янів 10-15 см у пирію повзучого.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре