Wish List 0

Протруйник Рекорд 5л.

1949.00грн. 2499.00грн.

  • Виробник: UKRAVIT
  • Модель: 44125
  • Доступність: Є в наявності

Рекорд - універсальний фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур і кукурудзи від широкого спектра збудників грибкових хвороб.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Універсальний фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур і кукурудзи від широкого спектра збудників грибкових хвороб.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА:

Карбоксин 170 г / л, + тирам 170 г / л

ТАРА:

5 л.

СУМІСНІСТЬ:

Сумісний з іншими пестицидами і агрохімікатами, крім лужних. Перед приготуванням робочих розчинів доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарувань, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів).


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ


Норми застосування:

КультураНорма витрати препарату, л/тСпектр діїСпосіб, час обробкиТермін очікування до збору врожаю, днів (макс. кількість обробок)
Пшениця озима, ячмінь ярий2,5-3,0Сажкові хвороби, борошниста роса, кореневі гнилі, хвороби листяПротруювання насіння суспензією препарату (10л води на 1т насіння)-(1)
КукурудзаСажкові хвороби, кореневі та стеблові гнилі, пліснявіння насінняПротруювання насіння суспензією препарату (8-10л води на 1т насіння)
До відома споживача. Світова практика застосування аналогічного препарату:
Горох3,0Кореневі гниліПротруювання насіння суспензією препарату (10л води на 1т насіння)-(1)
Льон-довгунець (на технічні цілі)2,0-2,5Антракноз, плямистостіПротруювання насіння суспензією препарату (4-5 л води на 1т насіння)Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре