Wish List 0

Гербіцид Напалм в.р. (100 мл)

41.00грн.

  • Модель: 72939
  • Доступність: Є в наявності

Однією з неприємних проблем на дачній ділянці після сходу снігу є активне зростання бур'яну. І якщо раніше люди користувалися народними методами боротьби, то зараз все частіше використовують спеціальні хімічні препарати.

Одним із таких є гербіцид «Напалм», який показав високу ефективність у боротьбі як з однорічними, так і багаторічними бур'янами. Виробники рекомендують його застосовувати під час вирощування ячменю, кукурудзи та пшениці, ріпаку, картоплі, винограду, баштанних культур і плодових дерев. Також можливе застосування по догляду за квітковими клумбами.

Гербіцид «Напалм» – спосіб дії та переваги препарату

Даний гербіцид використовують шляхом обприскування бур'янів. Бажано, щоб в наземної частини бур'яну вже утворилася перша пара листків. При цьому оптимальною для обробки вважають висоту трави від 5 до 15 см.

Цей гербіцид використовують один раз навесні до посадки культурних рослин або один раз восени після збору врожаю для знищення коренів багаторічних бур'янів. Якщо розчин потрапить на культурну рослину, вона теж загине. Дія помітна вже через три доби. Бур'яни стають жовтими і в'януть, кінцевий результат наступає через п'ять-десять днів після проведення робіт.

Переваги препарату:

  • малотоксичний – у разі дотримання інструкції є безпечним для домашніх тварин і людини;
  • ефективний проти пирію, осоту польового, хвощу та інших;
  • дія продовжується і після опадів.

«Напал» гербіцид відноситься до препаратів суцільної дії. Активна речовина представлена у вигляді водорозчинного концентрату – ізопропіламінна сіль гліфосат.


Напалм – Системний гербіцид суцільної дії для винищення бур’янів.

Діюча речовина: ізопропіл-амінна сіль гліфосату 480 г/л.

Застосування:

Культура, що обробляєтьсяшкідливі об'єктиНорма витратСпосіб і терміни обробки

Плодові і виноградники

Однорічні злакові та дводольні бур'яни40 мл на 5-8 л води на 1 соткуНаправлене обприскування вегетуючих бур'янів навесні (за умови захисту культурних рослин)
Багаторічні злакові та дводольні бур'яни80 мл на 5-8 л води на 1 сотку

Овочеві культури, декоративні квіти на насіння

Однорічні злакові та дводольні бур'яни40 мл на 5-8 л води на 1 соткуОбприскування вегетуючих бур'янів навесні, за 2 тижні до посіву культури
Багаторічні злакові та дводольні бур'яни80 мл на 5-8 л води на 1 сотку

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре