Wish List 0

Фунгіцид Медекс (Бургундська рідина) 100 гр.

18.00грн.

  • Модель: 97096
  • Доступність: Є в наявності

Призначення: набір для приготування 0,5% і 0,1% Бургундської рідини, призначеної для захисту декоративних, квіткових, плодово - ягідних і овочевих культур від пероноспорозу, фітофторозу та ін. Грибкових захворювань.

Переваги: є замінником Бордоської рідини, при цьому не фарбуючи листя, що важливо в першу чергу для декоративних рослин, особливо у випадках, коли поруч знаходяться вегетуючі овочі і небезпечно використовувати інші фунгіциди, наприклад фундазол. Бургундська суміш, на відміну від Бордоської, не закупорює наконечники обприскувачів, а сода, що входить до складу, пом'якшує воду, зменшуючи її поверхневий натяг.

Норма витрати і спосіб застосування: вміст кожного пакета розчинити і ретельно перемішати:

- для приготування 0,5% розчину - у 5 л води;

- для приготування 1% розчину - в 2,5 л води.

Для кращого прилипання препарату до поверхні рослин можна додати господарське мило або мильний порошок (40 г на 10 л розчину), попередньо розчинивши його в невеликій кількості отриманого розчину. Профільтрувати і обприскати рослини не пізніше, ніж через 8 - 12 годин після приготування. Розчини 1% і 0.5% суміші використовують проти одних тих же захворювань. Ефективність дії 1% розчину трохи вище, але і ймовірність опіку листя теж вище.

Кількість обробок за сезон: 4.

Термін очікування: за 15 днів до збору врожаю.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре