Wish List 0

Добриво Сірка гранульована 1кг.

31.00грн.

  • Модель: 71197
  • Доступність: Є в наявності

Сірка гранульована, 1 кг

Гранульована сірка, що застосовується для підкислення грунту і як добриво для рослин, виконує безліч важливих функцій:

  • бере участь у фотосинтезі та дихальних процесах рослин;
  • благотворно впливає на фіксацію та засвоєння саджанцями азоту з атмосфери і мікроелементів;
  • покращує смакові та ароматичні характеристики ягід лохини;
  • підвищує стійкість лохини до хвороб і шкідників;
  • підсилює стійкість рослин до низьких і високих температур;
  • допомагає насадженням протистояти згубній дії посух.

Лохина хоча і висаджується  кислий торф,  але з часом будь-який грунт потребує підкислення сіркою. При дефіциті садової сірки спостерігаються затримки лохини в зростанні та розвитку, погіршується реакція рослин на вплив грибків, стебла дорослих кущів лохини стають тоншими і довшими, а листя молодих саджанців жовтіють. І як наслідок – зменшується урожай лохини та загибель куща.

Сірку жовту гранульовану можна використовувати не тільки для лохини, а й для гортензії, азалії, рододендронів, мирту, брусниці, клюкви, та інших рослин, що потребують кислого грунту.

Сірка відмінно підійде для підживлення багатьох культур, наприклад, цибулі, часнику, пшениці, соняшнику. Покращує смакові властивості цибулі та часнику!

Також гранульовану сірку можна застосовувати для знезараження теплиць, фрукто- і овочесховищ, дезінфекції різної техніки та споруд с/г призначення (передпосадкова фумігація або обробка після збору врожаю); винищення паразитарних форм життя та боротьби з недугами і пліснявими грибами.

Гранульована сірка, поступово розкладаючись, на тривалий термін забезпечує рослинам оптимальне середовище, знижуючи рівень pH грунту. Сірка гранульована починає працювати приблизно через пів року після внесення в грунт, дозволяючи лохині отримувати з субстрату корисні речовини і засвоювати їх.

Колоїдна сірка (у вигляді порошку) в порівнянні з гранульованою сірою розкладається дуже швидко, але її вистачає ненадовго. Мелену колоїдну сірку для лохини можна застосовувати якщо Ви очікуєте негайного ефекту підкислення грунту, який можна спостерігати вже приблизно через місяць після використання колоїдної сірки, або якщо Вам потрібно застосовувати термінові заходи для лікування хлорозу.

При посадці саджанців лохини гранульована сірка вноситься в яму шляхом її рівномірного перемішування з торфом. При обробці вже існуючих насаджень сірку для лохини насипають рано навесні і в середині літа. Для високої інтенсивності окислення грунт повинен бути вологим і добре аерованим.

Орієнтовний розрахунок кількості сірки для підкислення грунту для зменшення pH до 4,5 при підготовці поля під посадку лохини садової високорослої вказано в таблиці

  Тип грунтуПіщанийСуглиннийГлинистий
 Ємність катіонного обміну, мг-екв/100 г<66-12>12
Норма внесення сірки для підкислення грунту, кг/га
 pH 5,0200600900
 pH 5,540012001800
 pH 6,060017502600
 pH 6,575023003400
 pH 7,095029004350

В залежності от щільності грунту на площу 1 м2 требуется 40-90 г сірки, щоб зменшити рН грунту с 7 рН до 4,5 рН. Чим щільніше грунт, тим більше сірки потрібно внести.

Якщо саджанці лохини вже висаджені, одноразова доза внесення сірки для підкислення грунту не повинна перевищувати 40 г/1 м2.

Сірка не містить важких металів, а також хлору та натрію, і є добривом тривалої дії.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре