Wish List 0

Обприскувач MAROLEX MASTER ERGO 3000

489.00грн. 609.00грн.

  • Модель: 84506
  • Доступність: Є в наявності

РУЧНИЙ ПОМПОВИЙ ОБПРИСКУВАЧ MAROLEX MASTER ERGO 3000

Обприскувач Marolex Master Ergo 3000 був створений для ентузіастів садівництва, а його інтелектуальні рішення також будуть оцінені професійними користувачами. Завдяки підключенню штанги Ви отримаєте як великий діапазон роботи, так і безпеку.

Екологічна захист овочів і трав. Обприскувач Master Ergo ідеально підходить як чудове пристрій для екологічного обприскування, а завдяки великим заливного отвору його можна буде акуратно заповнити препаратом, приготованим самостійно.

Захист від шкідників. Поява шкідників – це справа випадку і важко до нього підготуватися, але варто мати під рукою інструмент для швидкого знищення. Завдяки можливості розпилення в кожній позиції Master Ergo ідеально підходить для боротьби з шкідниками.

Боротьба з грибковими захворюваннями. Іноді в городі або на кущах плетистих троянд з'являється цвіль, завдяки використанню штанги 30 або 15 см Ви можете спокійно обприскувати, незважаючи на гострі шипи троянди або дістатися до листя томатів зручним і безпечним способом.

Полив насіння. Свіжо посаджені насіння не можна просто полити, потрібно обережно зволожити грунт, використовуючи обприскувач. Для цього ідеально підходить Master Ergo. Досить підібрати форсунку, вибір яких великою і легко налаштувати правильний тип струменя.

3D Flex — це конструкція, що дає більше свободи при використанні. Обприскувачі з 3D Flex можуть виконувати безперервну роботу в будь-якому положенні. Завдяки цьому рішенню Ви легко дійдете навіть до самих недоступних куточків.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РУЧНОГО ОБПРИСКУВАЧА MAROLEX MASTER ERGO 3000

  • Загальний обсяг – 3.55 л
  • Робочий об'єм – 3 л
  • Тиск – 0.4 МПа
  • Висота – 340 мм
  • Вага – 0.64 кг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре