Wish List 0

Інсектициди


Інсектицид Ін Сет (Агросфера)

1050.00грн.

Ін Сет - високоефективний, контактно-кишковий інсектицид системної дії, проти широкого спектру шкідників.ПРИЗНАЧЕННЯ:Протруйник насіння контактно-системної дії проти широкого ..

-20%
Інсектицид Актара 0,25кг

Syngenta

Інсектицид Актара 0,25кг

359.00грн. 450.00грн.

 Діюча речовина: тіаметаксан, 250 г / кг.  Виробник: Syngenta (Сингента), Швейцарія  Препаративна форма: водорозчинні гранули.  Максимальна кратність обробок: 1..

Syngenta

Інсектицид Актара 25 WG в.г. (6 гр)

35.00грн.

Діюча речовина: тіаметаксан, 250 г / кг.  Виробник: Syngenta (Сингента), Швейцарія  Препаративна форма: водорозчинні гранули.  Максимальна к..

Syngenta

Інсектицид Актелік 500 ЕС к.е. (6 мл)

24.00грн.

Актеллік 500 ЕС - широкого спектру дії для захисту сільськогосподарських культур та боротьби зі шкідниками запасів.ПРИЗНАЧЕННЯІнсектицид широкого спектру дії з акарицидним ефе..

Syngenta

Інсектицид Ампліго 150 ZC ф.к (4 мл)

19.00грн.

Ампліго 150 ZC (Syngenta) - найкраще рішення проти небажаних гостей.ПРИЗНАЧЕННЯНовий інсектицид контактно-кишкової дії з широким спектром дії, містить дві діючі речовини.ДІЮЧА..

-20%
Інсектицид Антигусінь 1л.

UKRAVIT

Інсектицид Антигусінь 1л.

399.00грн. 500.00грн.

Інceктицид Aнтигуcінь — Інceктицид кoнтaктнoї дії для зaxиcту шиpoкoгo cпeктpу культуp від кoмплeкcу шкідників. Діючa peчoвинa: Лямбдa-цигaлoтpин 50 г/л. Xімічнa гpу..

-17%
Інсектицид Антигусінь 5л.

UKRAVIT

Інсектицид Антигусінь 5л.

1499.00грн. 1799.00грн.

Інceктицид Aнтигуcінь — Інceктицид кoнтaктнoї дії для зaxиcту шиpoкoгo cпeктpу культуp від кoмплeкcу шкідників.Діючa peчoвинa: Лямбдa-цигaлoтpин 50 г/л.Xімічнa гpупa..

BASF

Інсектицид Бі-58 1л.

350.00грн.

Бі-58 Новий - високоефективний системний інсекто-акарицид широкого спектру дії для боротьби з шкідливими комахами, кліщами на багатьох сільськогосподарських культурах.ПРИЗНАЧЕ..

-17%
Інсектицид Вертімек 1л.

Syngenta

Інсектицид Вертімек 1л.

1499.00грн. 1800.00грн.

ПРИЗНАЧЕННЯ:Вертімек - інсектоакарицид кишково-контактної дії для захисту овочів закритого ґрунту, квіткових і кімнатних культур захищеного і відкритого грунту, а також яблуні і ви..

-10%
Інсектицид Воліам Флексі 1л.

Syngenta

Інсектицид Воліам Флексі 1л.

2799.00грн. 3100.00грн.

Воліам Флексі - Двокомпонентний високоефективний інсектицид для боротьби з широким спектром шкідників. Стійкий до погодних і температурних умов.Діюча речовина: ..

-15%
Інсектицид Енжіо 1л.

Syngenta

Інсектицид Енжіо 1л.

1099.00грн. 1300.00грн.

ПРИЗНАЧЕННЯ:Контактно-системний інсектицид широкого спектру дії з акарицидним ефектом для боротьби з комплексом шкідників на багатьох сільськогосподарських культурах.ДІЮЧА РЕЧОВИНА..

Syngenta

Інсектицид Енжіо 247 SC к.с. (100 мл)

276.00грн.

ПРИЗНАЧЕННЯ:Контактно-системний інсектицид широкого спектру дії з акарицидним ефектом для боротьби з комплексом шкідників на багатьох сільськогосподарських культурах.ДІЮЧА РЕЧОВИНА..

Показано з 1 по 12 із 34 (3 сторінок)

Інсектициди від комах: всі види препарату в магазині «Урожай»

Щоб культури давали хороший врожай, росли здоровими та міцними, їм необхідний захист від комах. Ці шкідники порушують цілісність кореневих систем, листя та паростків, через що рослини помирають або погано плодоносять.

Наш магазин «Урожай» пропонує клієнтам якісні сучасні інсектициди. Це препарати, створені для захисту рослин від комах-шкідників. Вони допомагають захистити врожай та не мають шкідливого впливу на рослини, плоди.

Види інсектицидів

Препарати бувають контактні та системні. Вони розрізняються за типом дії на шкідників.

Контактні можна обирати для малих та великих територій. Вони діють лише при безпосередньому контакті з комахами. Рослини обробляються препаратом вручну або за допомогою спеціальних пристроїв, що розпилюють речовину. Такий вид інсектицидів є досить дієвим, але захищеною від шкідників лишається тільки оброблена частина рослини. І якщо починаються сильні дощі або спека, дія препарату може поступово ставати менш ефективною.

Дія системних інсектицидів значно відрізняється. Вони потрапляють в рослину з ґрунту, через кореневу систему, та розносяться по пагонам, листю. Коли комахи починають шкодити рослині, вони помирають через контакт з препаратом. Такий спосіб захисту є більш дієвим, ніж контактний, бо на ефективність не впливають зовнішні чинники. Також термін дії препарату є довшим.

Ще існують комбіновані препарати, які можуть як наноситися на рослину зовні, так і потрапляти в пагін через ґрунт.

Оскільки шкідники можуть звикати до певного препарату та починати виробляти до нього імунітет, час від часу варто змінювати препарати. В асортименті магазину «Урожай» є багато варіантів, тому можна купити інсектициди, обравши ті, які найкраще підійдуть для конкретних територій та рослин.

Форми випуску та способи застосування

Препарати, що знищують шкідників, випускають в різних формах, аби можна було обрати те, що буде найефективнішим в конкретній ситуації.

  1. 1.      Порошок. Його використовують, щоб робити розчини, емульсії, суспензії та аерозолі. Порошок часто є інсектицидом, змішаним з наповнювачем.
  2. 2.      Гранули. Для їх виготовлення беруть кульки наповнювача та просочують їх препаратом. Потім гранули вносяться в ґрунт чи поміщаються в газоподібне середовище. В першому випадку речовина вбирається в землю, а в другому – випаровується.
  3. 3.      Шашки. В такому вигляді препарат підпалюють, аби з’явився токсичний дим, що знищить комах.

Обираючи інсектициди для присадибної ділянки, треба пам’ятати про те, що не можна перевищувати дозу. Бо це не покращить результат, а лише нашкодить рослинам.


Застосовується препарат наступними способами:

  • запилення – порошок розповсюджують у вигляді хмари пилу, що покриває рослини та землю;
  • внесення в ґрунт – порошок розсипають по поверхні;
  • обробка насіння – насінини вимочують в рідкому препараті;
  • обприскування – розчинення інсектициду в воді та розповсюдження крапельним способом;
  • аерозольна обробка – використання повітряних суспензій;
  • фумігація – окурювання димом.


Замовляйте препарати різних видів в магазині «Урожай», аби рослини були міцними і добре плодоносили.

Популярні запитання

Що таке інсектицид?

Це спеціальні хімі препарат, що використовують для рослин для їх комлпексного захисту від шкідливих комах.

Які є основні види інсектицидів