Wish List 0

Котушка для шланга Presto PS 45 м 1/2" Черная (3801)

489.00грн. 509.00грн.

  • Модель: 96156
  • Доступність: Є в наявності

Пристрій, який значно полегшує проведення поливальних робіт на ділянці, це котушка для шланга від виробника Presto. Окрім зручності пересування по городу або газону зі шлангом, пристрій призначений для зберігання садово-городнього інвентарю, адже шланг, намотаний на барабан, не пошкодиться від випадкового механічного впливу.

Якщо ваша земельна ділянка не обладнана автоматичними системами зрошення, то вам необхідна котушка для шланга 1/2. Діаметр барабана може бути розрахований на довжину шлангу приблизно на 45 м.

Які переваги має котушка для шланга на присадибній ділянці?

Часто перед власниками присадибних ділянок постає питання: наскільки виправдане придбання пристрою для намотування поливального шланга. Адже ціна на котушку немала, а зайвих коштів, як відомо, не буває. Перерахуємо переваги такого аксесуару, щоб зрозуміти необхідність його купівлі:

  • підвищується термін експлуатації штангу, адже в скрученому стані не буде створюватись заломів, його неможливо ненавмисно проколоти чи пошкодити;
  • швидше та якісніше проходить складання шлангу наприкінці роботи;
  • можна встановити на землю або закріпити зручним способом на будь-якій поверхні;
  • менше забруднюються руки та одяг під час скручування брудного та мокрого рукава.

Котушка виконана з міцного та легкого пластику, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання. Вона має тривалий термін експлуатації, просту конструкцію, що доступна для користування навіть дитині.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре