Wish List 0

Мікро-Мінераліс Зернові 10л

850.00грн.

  • Модель: 40497
  • Доступність: Є в наявності

Це рідке комплексне добриво для рослин виготовляється за допомогою новітніх нанотехнологій. У складі препарату є місце мікро- та макроелементам, котрі мають форму, яка дуже легко засвоюється рослинами. Мінераліс має всі складові, що потрібні для здорового росту та розвитку зернової культури – пшениці, жита, ячменю, тощо.

Ключові переваги цього добрива для рослин

Спеціалісти та користувачі виділяють такі особливі моменти:

  • завдяки всім елементам, що включені в склад добрива Мікро-Мінераліс, кукурудза та інші зернові покращують свої ферментні реакції, активують обмін речовин та поліпшують частотність дихання, синтез;
  • заряд металевих часток забезпечують ідеальне приставання до поверхні рослини, а потім і прискорене проникнення у глибини клітин;
  • позакоренева обробка цим добривом допомагає покращити стійкість зернових перед заморозками та дуже низькими температурами. Стимулює зріст та розвиток, посилює стійкість перед стресами, допомагає покращити врожайність та якість врожаю.

Обробку спеціалісти рекомендують виконувати завчасно, ще до того як виникнуть перші симптоми нестачі мінеральних елементів. Також у критичні фази зросту та розвитку зернового посіву, коли нестача може призвести до масштабних втрат або зниженню якості зерна.Застосування:

КультураНорма витрати препаратуФаза розвитку культуриМаксимальна кількість обробок
Пшениця, ячмінь, жито,
овес, інші зернові
1,0-1,5 л/га– фаза кущіння,
– фаза виходу в трубку,
– початок молочної стиглості зерна.
3

Норма витрати робочої рідини при позакореневій обробці: 250-300 л/га.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре