Wish List 0

Насіння


У даній категорії немає товарів.

Інтернет-магазин насіння для посадки від кращих виробників

Аби виростити будь-яку рослину, необхідне насіння. Саме тому сьогодні виробники пропонують багато різних видів насіння, і, часом, складно обрати щось конкретно. Бо асортимент дуже широкий, тому часто виникає багато запитань.

Наш інтернет магазин пропонує купити насіння, яке дасть відмінний врожай. Ми можемо надати гарантії, бо точно знаємо, що наші постачальники використовують лише сучасні технології пророщування та селекції, тому продукт є екологічно безпечним та дуже врожайним.

Яке насіння вибрати в магазині

Обираючи продукцію, треба точно знати, для чого саме будуть використані насінини. Бо є сорти для засівання полів, для висаджування на власних городах і щоб вирощувати певні культури на балконі. Тому важливо читати інформацію про той чи інший сорт, щоб підібрати насінини, які дадуть найкращий урожай в конкретних умовах.

Якщо мова йде про рослини, які повинні рости, квітнути та давати врожай на закритому балконі, тоді варто купляти ті сорти, що самозапилюються. Тобто, їм не потрібні комахи, які будуть переносити пилок. Бо якщо обрати сорти без самозапилення, то врожаю не буде, адже на закритий балкон рідко залітають бджоли.

Для висівання на великих територіях, для полів треба брати максимально врожайні сорти. Якщо мова йде про огірки, помідори чи інші подібні культури, варто обирати варіанти з високою врожайністю. Тоді плоди матимуть середні розміри, але їх врожайність значно підвищиться.

А для власного городу кращі селекційні сорти, які даватимуть великі плоди, матимуть дуже яскравий смак та сильний аромат.

Професійне насіння: які види бувають

Види розрівняються в залежності від того, як насінини проростають.

Один з найпопулярніших видів – гранульовані сорти. Вони мають поживну оболонку, тому перед тим, як насіння проросте, воно має розмокнути. Тому ці сорти необхідно висаджувати в попередньо зволожену землю та постійно поливати. Бо якщо ґрунт пересохне, паростки просто не проростуть, бо оболонка знову затвердне і пошкодить їх. Також не можна закладати на велику глибину, бо йому тяжко проростати. Такі насінини є більш зручними в використанні, їх ціна невисока, але варто пам’ятати про особливості, перераховані вище.

Другий вид – плазмові. Така технологія обробки достатньо нова, її вперше використали в Україні 30 років тому. Завдяки спеціальній нешкідливій обробці, скорочується термін, необхідний на те, щоб рослини проросли. А ще збільшується врожайність, вони виростають набагато здоровішими, бо мають стійкість до грибків, вірусних захворювань. Цей вид обробки збільшує термін придатності.

На упаковках з цим видом насіння завжди є віддрукований напис, який свідчить про те, що товар пройшов плазмову обробку.

Гелева обробка є найсучаснішою. Вона дозволяє добре утримувати вологу в насінини, швидко проростати. Рослини не гинуть, навіть якщо їх не поливати 2-3 тижні.

В нашому інтернет-магазині є різні види, тому кожен зможе обрати те, що буде ідеальним для нього.