Wish List 0

Протруйники


-44%
Протруйник Вітавакс 5л.

Протруйник Вітавакс 5л.

1669.00грн. 2999.00грн.

«Вітавакс» 200 FF є системно-контактним протруйником, який захищає бульби і молоді сходи від розвитку таких хвороб, як фузаріозна коренева гниль, стеблова сажка, цвіль насіння, пля..

-15%
Протруйник Гаучо 1л.

Bayer

Протруйник Гаучо 1л.

1279.00грн. 1499.00грн.

Високоефективний протруйник для пшениці Гаучо від всесвітньовідомої компанії Bayer з контактною й системною дією завдяки своїм інсектицидним властивостям гарантує польови..

Syngenta

Протруйник Круїзер 350 FS 1л.

895.00грн.

Протруйники насіння Круїзер 350 FS: особливості використанняКруїзер 350 FS – це препарат широкого спектру дії, що використовують для оброблення насіння перед висіванням. Інсектицид..

-13%
Протруйник Круїзер 350 FS 5л.

Syngenta

Протруйник Круїзер 350 FS 5л.

3899.00грн. 4499.00грн.

Протруйники насіння Круїзер 350 FS: особливості використанняКруїзер 350 FS – це препарат широкого спектру дії, що використовують для оброблення насіння перед висіванням. Інсек..

-22%
Протруйник Ламардор 1л.

Bayer

Протруйник Ламардор 1л.

1399.00грн. 1799.00грн.

Хочете придбати якісні сучасні протруйники картоплі або зернових? Тоді рекомендуємо вам звернути увагу на новий трьохкомпонентний фунгіцид-протруйник для зерна – пшениці і ячменю Л..

-22%
Протруйник Ламардор Про 5л.

Bayer

Протруйник Ламардор Про 5л.

4499.00грн. 5799.00грн.

Багато фермерів прагнуть використовувати у своїй роботі кращі протруйники для картоплі та зернових, зокрема Ламардор. Представляємо вашій увазі Ламардор Про в пластиковій тарі по 5..

-13%
Протруйник Максим XL 5л

Syngenta

Протруйник Максим XL 5л

3899.00грн. 4499.00грн.

ПРИЗНАЧЕННЯ:Фунгіцид для обробки насіння кукурудзи, цукрових буряків, соняшника, гороху, сої, сорго, ріпаку.ДІЮЧА РЕЧОВИНА:Флудиоксоніл 25 г/л, металаксилу–М 10 г/л.НОРМА ВИКОРИСТА..

UKRAVIT

Протруйник Матадор т.к.с. (60 мл)

56.00грн.

Матадор - системний інсектицид контактно-кишкової дії для протруювання бульб картоплі перед їх висадкою в ґрунт. Знищує ґрунтових шкідників та запобігає їх розвитку і розмноже..

Протруйник Престиж 1л.

865.00грн.

ПРЕСТИЖ - ефективний захист картоплі, овочів, саду від шкідників і хвороб одночасно з "антистресовим" ефектом стимуляції рослин.ПРИЗНАЧЕННЯ:Унікальний засіб. Поєднує в собі на..

Bayer

Протруйник Раксіл Ультра 1л.

502.00грн.

Протруйник Раксіл Ультра — ефективний фунгіцид системної дії, який випускається в формі концентрованої суспензії. Засіб використовується для обробки насіння зернових та технічних к..

-19%
Протруйник Раксіл Ультра 5л.

Bayer

Протруйник Раксіл Ультра 5л.

2099.00грн. 2599.00грн.

Протруйник Раксіл Ультра — ефективний фунгіцид системної дії, який випускається в формі концентрованої суспензії. Засіб використовується для обробки насіння зернових та т..

-22%
Протруйник Рекорд 5л.

UKRAVIT

Протруйник Рекорд 5л.

1949.00грн. 2499.00грн.

Рекорд - універсальний фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур і кукурудзи від широкого спектра збудників грибкових хвороб.ПРИЗНАЧЕННЯ:Універсальний фунгіцид..

Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)

Насіння пшениці й сої, бульби коренеплідних рослин досить уразливі до впливу таких чинників, як підвищення температури й вологості ще перед посадкою, сівбою. Зміни умов зберігання призводять до розмноження бактеріальних клітин і грибів, які руйнують посадковий матеріал. Також небезпеку становлять кліщі й кокциди – ці комахи поїдають зачатки, відкладають в них личинки, що призводить до поступової загибелі рослини після висадки. До цього ж у ґрунті міститься велика кількість паразитів, які вражають кореневу систему й молоді пагони. Ці фактори можуть зменшити врожай на більш ніж тридцять відсотків.

Що таке протруйники?

Щоб захистити посадковий матеріал від хвороботворних бактерій і шкідливих комах, необхідно протруювання – метод хімічної обробки насіння й бульб. Процес протруєння буває двох видів: завчасне, тобто за п'ятнадцять-сто вісімдесят діб до посівної, або передпосівне чи передпосадкове, проводиться за два-три дні до посадки.

Передпосівна обробка насіння й бульб має низку переваг:

 • зупиняє ряд хвороб, які передаються насіннєвим матеріалом;
 • забезпечує захист сходів від хвороб, що містяться в ґрунті;
 • захищає посадковий матеріал від ґрунтових шкідників;
 • підвищує захисні властивості пошкодженого насіння;
 • стимулює здоровий ріст рослин.

Здійснюють цей процес протруйники – хімічні речовини, які створюють для рослин захисний бар'єр перед посадкою. Бар'єр створюється завдяки специфічному складу цих речовин, в який входять бактерициди, фунгіциди, інсектициди.

За типом дії препарати класифікують на:

 • системні – препарати, що потрапляючи на бульбу, діють на всю рослину – стебло, листя, коріння;
 • контактні – мають локальну дію, що поширюється на кореневу систему й коренеплоди, а не всю рослину.

Протруйники насіння і коренеплодів мають пролонговану дію. Вони зберігають свою активність і після посадки, знищуючи патогени та личинки небезпечних комах. Препарати можуть надавати системну дію: проникаючи вглиб зачатків, вони захищають їх від ґрунтових інфекцій, патогенів.

Протруйники для картоплі, їх властивості

Бульба картоплі потребує обробки хімічними препаратами як для збереження врожаю, так і цілісності корисного складу. Протруйники картоплі перед посадкою захищають рослину від атак колорадського жука, дротяників, інших шкідників, що живуть у ґрунті.

Виділяють три різновиди протруйників для картоплі, які відрізняються своїми властивостями.

 1. Захист бульб і сходів від шкідливих комах. Протруйник для картоплі, що володіє цими властивостями, абсолютно нешкідливий людині, не змінює смак картоплі. Зберігає свою дію протягом двох місяців після появи сходів.
 2. Запобігання розвитку парші, гнилі, фітофторозу, фузаріозу шляхом знищення патогенів та бактерій.
 3. Комплексний захист рослин і стимуляція їх росту. Це кращі протруйники для картоплі, яка вирощується в несприятливих кліматичних умовах.

Протруйники зернових, сої

Особливо схильні до впливу хвороботворних бактерій, грибів і паразитів зернові. Крім того, руйнуванню сприяють хвороби, такі як ріжки злакових культур, біла гниль, склероція сіра. Потрапляючи разом із пшеницею в ґрунт, вони проростають і заражають молоді зачатки. Запобігти цим руйнуючим факторам допоможе протруювання пшениці, яке існує таких видів:

 • мокре – занурення насіння в спеціальні розчини, суспензії;
 • напівсухе – насіння обробляється хімічними речовинами;
 • сухе – використання змішаних порошкоподібних хімічних речовин.

Будь-який із цих процесів протруювання позбавляє рослину від хвороб, захищає від кореневої гнилі та випрівання листя молодих пагонів. Жоден із видів обробки не токсичний для людини. Для максимального ефекту протруйник для пшениці повинен рівномірно розподілятися по поверхні насіння.

Варто зазначити, що найбільш чутлива до вірусів, хвороб і соя. Серед її захворювань налічується понад тридцять грибних, десять бактеріальних і шість вірусних видів. Сходи сої досить ранні, тому вони схильні до атак шкідливих комах. Потепління клімату також надає згубний вплив на врожайність цієї рослини. Для максимального ефекту використовуються протруйники для сої, що володіють комплексною фунгіцидною й інсектицидною дією. Вони здатні підвищити енергію проростання насіння сої на тридцять відсотків.

Де купити протруйники насіння вигідно й надійно в Україні?

Сучасні ефективні й безпечні протруйники, ціна яких цілком виправдана, можна придбати в інтернет-магазині «Урожай» з хорошою знижкою. Крім великого вибору цих препаратів, компанія в асортименті пропонує добрива та інші сертифіковані продукти, щоб зберегти продуктивність рослин. На ринку з'являється все більше препаратів обробки врожаю, його збереження, кожен з яких має свої відмінні риси. Отримати детальну інформацію про їх склад, особливості використання можна у професійних консультантів магазину. «Урожай» доставляє продукцію в будь-яких об'ємах по всій території Україні зручним для клієнтів засобом.

Популярні запитання

Що таке протруйник?

Це сспеціалізовані препарати які використовують для покращення стійкості рослини до шкідлививого впливу комахоподібних та різного виду грибкових видів.

Які є основні види протруйників ?