Wish List 0

Прилипачі


Мінераліс Теста Лип 10л

850.00грн.

ТестаЛип (прилипач) - исокоефективний прилипач для обробки насіння польових культур, розсади овочевих та саджанців плодово-ягідних культур.Опис: Гель. Композиція біополім..

Прилипач Сяйво (5 мл)

5.00грн.

Прилипач Сяйво Поверхнево-активна речовина, що застосовується для приготування бакових сумішей разом з гербіцидами, інсектицидами, стимуляторами росту та добривами. Препарат забез..

Прилипач Тандем (10 мл)

4.00грн.

Тандем - прилипач для підвищення ефективності засобів захисту рослин.ПРИЗНАЧЕННЯПрилипач, який застосовується в якості добавки до робочого розчину засобів захисту рослин для п..

DuPont

Прилипач Тренд 90 5л.

770.00грн.

Тренд 90 - поверхнево-активна речовина (ПАР), рідка добавка для обприскування, розроблена для застосування з гербіцидами фірми Дюпон на основі сульфонілсечовини для післясходо..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Підживлювачі для рослин від магазину «Урожай»: якісно, безпечно та ефективно

 

Рослинам необхідні захисні та підживлюючі засоби. Але вони часто стікають з поверхні рослини, тому не мають достатнього впливу. Щоб затримати препарати на поверхні, необхідно купити прилипачі. Це спеціальні засоби, які використовують для того, щоб речовини добре закріплялися на поверхні. Прилипачі є поверхово-активними речовинами, які створюють плівку. Вона не стає перепоною для кисню, але не дає волозі занадто швидко випаровуватися.

Плюс препарату в тому, що він дозволяє речовинам, що дають підпитку, не змиватися навіть під час зливи. Головне, щоб прилипач був нанесений правильно, тому необхідно слідувати інструкції.

Особливості дії прилипачів на культури

Плівка, яка покриває рослину, не тільки зберігає вологу, а ще і захищає від заморозків, ультрафіолету.

Прилипачі посилюють дію добрив, біопрепаратів, що використовуються, щоб простимулювати розвиток рослини та проникнення пестицидів.

Препарат гарантує максимальне засвоєння поживних елементів, що потрапляють на листи та пагони рослини.

Прилипач рятує рослини від передчасної гибелі, бо перешкоджає порушенню мікрофлори.

Важливим плюсом є безпечність препарату для тварин і людей. Тому можна бути впевненими в тому, що плоди оброблених рослин не нашкодять здоров’ю.

Види розчинів

Є аміноактивні, катіоноактивні, неіонізуючі. Найбільш безпечними є неонізуючі, бо вони містять біологічний клей, що не є шкідливим. Діючою речовиною багатьох прилипачів цього виду є олія. Вона нетоксична до навколишнього середовища, тому підходить для використання на різних сільськогосподарських культурах, аби підсилити ефективності пестицидів.

Оскільки прилипачі підсилюють вплив поживних речовин, вони покращують врожайність на 10-15 відсотків. Також, завдяки тому, що ефективність пестицидів значно збільшується завдяки препаратам, норма їх витрат помітно зменшується.

Через те, що прилипачі створюють плівку, яка зберігає вологу, під час посухи рослини не гинуть і добре розвиваються.

Аби препарат діяв ефективно та не шкодив рослинам, його не можна використовувати понаднормово. Кожен вид прилипачів має свою норму, вказану на упаковці. Також використовуються і різні способи їх нанесення на рослини. Наприклад, клей можуть розпилювати з літаків, аби рівномірно покрити все поле. Кожен вид прилипачів використовується в різні періоди, аби препарат діяв максимально ефективно. Деякі використовують, кори рослини лише сходять, інші – під час дозрівання культури. Речовина допомагає зробити дозрівання рівномірним та пришвидшити його. Прилипачі безпечні для флори та фауни, зокрема, для бджіл.

В інтернет-магазині «Урожай» можна замовити прилипачі різних видів від перевірених виробників. Ми гарантуємо швидку доставку та наявність всього асортименту товарів. З усіх питань можна проконсультуватися з нашими менеджерами.