Wish List 0

Садовий інвентар


New
1/2  Шланг RETIN Profi  25м
New
1/2  Шланг помаранчевий Tecnotubi professional  25м
New
1/2 Шланг Cosmos  25м

1/2 Шланг Cosmos 25м

999.00грн.

..

New
3/4  Шланг RETIN Profi  25м
New
3/4 Шланг помаранчевий Tecnotubi professional 25м
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)

Садовий інвентар для саду і городу від найкращих виробників

Аби територія саду чи городу була доглянута, гарно виглядала, необхідно проводити певні види робіт протягом періоду весни-осені. І щоб зробити роботи на ділянці максимально легкими та зручними, важливо купити садовий інвентар. Сьогодні на ринку є велика кількість різних інструментів, які пришвидшують процес обробки ґрунту, обрізки дерев та кущів, збору врожаю. В інтернет-магазині «Урожай» можна придбати різні товари для саду та городу, які вирізняються високою якістю і довговічністю.

Види садового інвентарю

Інструменти, які представлені в широкому асортименті, мають різне призначення:

·        для обробки садової ділянки/городу та висаджування рослин;

·        для прибирання (збір листя, видалення трави);

·        для обрізування дерев та кущів;

·        для догляду за рослинами (також є інструменти і для роботи з домашніми рослинами).

Кожен вид інвентарю передбачає наявність певних інструментів, які полегшують роботу і роблять її зручнішою.

Для обробки землі використовують великі лопати та маленькі лопатки. Менший інструмент зручний для роботи з невеликими рослинами, що мають складну кореневу систему та тендітні пагони, відростки. Аби спушувати землю використовуються мотики та сапи. Також зручними є спеціальні розпушувачі, садові лапки. Якщо на території багато квітів, що ростуть з цибулин, доречно використовувати цибулесаджалки.

Прибирають садові ділянки та огороди за допомогою грабель, віників для збору листя і спеціального ножа, з допомогою якого можна видаляти траву. Такі інструменти повинні бути у кожного, хто має присадибну ділянку, бо вони дозволяють швидко підготувати територію до зими.

Обрізка дерев та кущів повинна проводитися один раз на рік або один раз на кілька років. Все залежить від їх віку, стану та інших нюансів. Для обрізування тонких гілок краще використовувати секатор. Він достатньо гострий, аби впоратися з діаметром біля півтора сантиметра та менше, і достатньо лише одного натискання, щоб обрізати пагін. Більш товсті гілки треба спилювати пилкою. Невеликі садові пилки зручні в використанні і безпечні. Якщо треба зрізати сучки, в асортименті є якісні сучкорізи. А для зрізання квітів та рослин з тонкими стеблами можна придбати садові ножиці.

Оскільки рослини потребують поливу, є лійки різного об’єму. Тому можна знайти варіант для кімнатних рослин, саду чи городу. Також для догляду за кімнатними квітами, кущами є невеликі грабельки, лопатки, за допомогою яких можна спушувати землю.

Щоб інструменти добре служили, треба вибирати інвентар з якісних матеріалів. Накладки на ручки повинні бути ергономічними, не тиснути в долоню, еластичними, інакше вони швидко потріскаються або будуть натирати мозолі. Металеві елементи – виконані з нержавіючої сталі, яка має високу стійкість до корозії, механічних пошкоджень. Дерев’яні ручки – добре оброблені, лаковані. Також треба звертати увагу і на кріплення між елементами інструментів.

В магазині «Урожай» можна замовити садовий інвентар високої якості, який буде зручним і довговічним.