Wish List 0

Стимулятори росту рослин


У даній категорії немає товарів.

Органічні стимулятори росту рослин в магазині «Урожай»

Врожайність рослин залежить від зовнішніх чинників, які можуть впливати позитивно або негативно. Серед негативних впливів посуха, заморозки, мала кількість ультрафіолету, недостатня вологість. Все це спричиняє вповільнення росту та погану врожайність. Стимулятори росту рослин допомагають прискорити процес формування культур на важливих фазах росту. Вони є універсальними та ефективними, тому можуть використовуватися для покращення росту квітів, овочів, деяких зернових культур. Такі препарати дозволяють отримати хороший врожай навіть на неплодючому ґрунті, в умовах спеки або посухи.

Що таке стимулятори росту для культур, їх види та особливості

В асортименті магазину «Урожай» є багато різних стимуляторів, і щоб обрати те, що буде найкращим для конкретних рослин, варто знати про особливості, види та дію на культури.

Стимулятори є комплексними, тому в їх склад входять: гумінові кислоти та амінокислоти, білки, ензими, вітаміни, пептиди полісахариди. Це дозволяє стимулювати ріст, впливаючи на природні можливості рослин. Для стимуляції росту можна обробляти насіння або корені і листя. Стимулятори допомагають культурам швидше сходити, добре адаптуватися до різних погодних і природних умов. Їх можна пересаджувати, не переймаючись через те, що рослина погано приймиться на новому місці. Стимулятори також роблять культури більш стійкими до грибків, захворювань, шкідників. Рослини формують сильну кореневу систему та дають більше врожаю.

Всі прискорювачі росту діляться а декілька типів. Кожен з них має свої особливості та плюси. Тому купити стимулятори росту рослин можна для всіх типів рослин, зважаючи на характеристики препаратів.

1.      Ауксини. Ці стимулятори позитивно впливають на кореневу систему. Також вони прискорюють процес дозрівання та стимулюють рознесення корисних речовин по клітинам рослин.

2.      Гібереліни. Стимулятори використовуються для накопичення корисних речовин. Завдяки цьому культури швидше ростуть та починають квітнути.

3.      Цитокініни. Позитивно впливають на формування бруньок. Сповільнюють процес старіння, допомагають листю не в’янути якомога довше. Також прискорюють процес зростання насіння для посадки.

4.      Брасіни. Покращують стійкість рослин до несприятливого клімату, погодних умов. Також допомагають протистояти захворюванням, добре впливають на формування плодів.

Стимулятори можна використовувати окремо або комплексно, в залежності від того, що саме потрібно рослинам. Досвідчені садоводи рекомендують використовувати декілька видів прискорювачів, аби надати необхідні поживні речовини кореневій системі, пагонам, захистити рослини від хвороб та забезпечити хороший врожай.

Ми пропонуємо ознайомитися з каталогом магазину «Урожай», вивчити характеристики представлених стимуляторів та зробити вибір, засновуючи його на властивостях. Ми гарантуємо органічність та високу якість продукції.